Wpis z mikrobloga

Który telefon do 1000zł byście wybrali? I dlaczego? Zależy mi na NFC i b.dobrym aparacie oraz szybkim działaniu telefonu
#telefony #smartfony #sony #huawei

?????

  • Sony Xperia XA2 Plus 10.9% (42)
  • Huawei P20 Lite 49.4% (191)
  • Huawei P Smart 2019 11.6% (45)
  • Inny (napisz w komentarzu) 28.2% (109)

Oddanych głosów: 387

  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@p3k1: i okazało się że apka mojego banku ma mega problem z NFC na hujawejach więc musiałem się przepiąć na google pay xD
  • Odpowiedz
@Increev: nie bierz mnie za jakiegoś frustrata albo fanboja xiaomi ale sytuacja gdy jadę autem, leci muzyka ze spotify i na światłach chce zrobić zdjęcie zachodu słońca to telefon łapie minutową zwiechę (zero muzyki, aparat nie może wystartować) w telefonie za 1k jest karygodne.
  • Odpowiedz
@p3k1: rozumiem aż za dobrze. I tu pojawia się dylemat czy skusić się na płynnie działające xiaomi (bo to jest jedyna marka, która nie kojarzy mi się osobiście z przycinkami telefonu) czy mieć NFC i jakiegoś huaweia czy motorolę
  • Odpowiedz
@Increev: z motki g2 byłem zadowolony generalnie poza baterią. nie wiem jak teraz sobie radzą ale jak siedzą na prawie czystym androidzie powinno być ok. żeby być uczciwym dodam że jak uda się odpalić aparat to zdjęcia są naprawdę spoko jak na telefon. ale jak NFC ma być jezyczkiem u wagi to bym odpuścił sobie huaweia
  • Odpowiedz