Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zaprosiła mnie na wesele koleżanka, która jest dróżką. Państwo młodzi chcieli, aby mężczyźni mieli ubrane... szelki. Powiedziałem, że nie ubiorę, bo nie mam szelek. Koleżanka zapytała, czy kupię. Powiedziałem, że w gruncie rzeczy to niech młodzi kupią szelki, skoro chcą bym je miał ubrane. No i jet inba.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #wesele

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 113
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania facet dobrze wyglada w szelkach. To jest 20 złotych a co się nazresz, napijesz i pobawisz to twoje, może koleżanka szpary popusci, a jak nie jesteś zainteresowany to moze jakas inna druchna będzie fajna. No ale jak nie lubisz takich imprez, albo poprostu na złość chcesz zrobić innym bo ktos Ci coś narzuca no to po co się zgadzałeś od początku? Trochę taki border z Ciebie mały jest. Gównoburze kręcisz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Szelek się nie pokazuje co do zasady, bo są pod marynarką. Jeśli ktoś sobie wymyślił, że na weselu faceci mają chodzić bez marynarek (no bo w jakim innym celu wprowadzać wymóg założenia szelek, przecież nie po to, żeby każdemu spodnie siedziały idealnie na pasie), to oznacza, że organizatorzy tej imprezy mają predylekcję do kiczu i bezguścia, więc nie niczego nie stracisz, jeśli sobie to odpuścisz. Inna sprawa, że szelki
  • Odpowiedz
Dla wszystkich piwniczaków, którzy piszą, że goście są ważni.
Podczas ceremonii ślubu i na weselu NAJWAŻNIEJSZA jest młoda para. Goście są tylko i wyłącznie gośćmi. Jak jesteś sztywniakiem to nie idź na tę imprezę albo zrób se z tego jaja i kup spodnie robocze albo ogrodniczki.
Inna inszość to fakt, że wesele to impreza oficjalna i przez cały wieczór nie powinno ściągać się marynarki, no ale w Polsce jak w lesie obsranym
  • Odpowiedz
@Oude_Geuze: no to cie rozczaruje. Impreza jest dla gosci, nie dla pary młodej. Zapraszasz gości i to oni mają się czuć dobrze. Wiem, że wielu zapomina co znaczy to słowo- polecam wycieczke np. do Iranu to sobie odświeżycie. Jak zapraszam do domu gości to staje na rzęsach żeby dobrze się czuli, bo są goscmi. Panna młoda chyba faktycznie młoda jeśli nie potrafi przewidziec konsekwencji. Ja bym te szelki założył pewnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lezeikwicze: źle napisałem, bo miało być "najważniejsi". Pomijając kto jest kim w tej układance - nie robiłbym afery na mirko, bo ktoś chce zrobić przebieranki na imprezie. Idę albo nie. Tyle.
  • Odpowiedz