Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zaprosiła mnie na wesele koleżanka, która jest dróżką. Państwo młodzi chcieli, aby mężczyźni mieli ubrane... szelki. Powiedziałem, że nie ubiorę, bo nie mam szelek. Koleżanka zapytała, czy kupię. Powiedziałem, że w gruncie rzeczy to niech młodzi kupią szelki, skoro chcą bym je miał ubrane. No i jet inba.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #wesele

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 113
  • Odpowiedz
Państwo młodzi chcieli, aby mężczyźni mieli ubrane... szelki


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie. Niedo.ebana przyszła pani młoda musi mieć wesele 'lepsze niż wszyscy inni' więc dumała, dumała aż wzniosła się na szczyt swoich możliwości intelektualnych i wydumała - niech wszyscy przyjdą w szelkach, to będzie takie oryginalne i cool.

jprdl
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Trochę nie w porządku ze strony młodych. Nie każdemu szelki pasują, nie każdemu się podobają, nie każdy chce też paradować w szelkach całą noc, nie każdy ma szelki i - nie każdy się czuje w szelkach komfortowo. W życiu bym nie mogła tak narzucić gościom swojego widzimisię, goście imo mają się czuć swobodnie. Chyba, że się zgodzą na takie warunki, ale tu jak widzę nie było zgody.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: od kiedy państwo młodzi decydują w co się mają ubierać goście? WTF? Co to za zwyczaj jest, jakby ktoś mi wyskoczył z takim pomysłem to by mnie na tym weselu nie zobaczyli. Goście to nie dekoracja żeby ich sobie przystrajać jak choinkę.
  • Odpowiedz