Wpis z mikrobloga

Zrobię krótki ranking:

1. Kaśka - tylko żre, bo jedzeniem tego nie nazwę i się kłóci z każdym, kto zwróci jej uwagę. Klnąc zwraca uwagę na złe zachowanie innej osoby.Jak dla mnie - wyniosła to z patologii
2. Łukasz - dramy + jakieś nienaturalne epatowanie homoseksualnością, może to kreacja aktorska
3. Igor - wszystkim cisnie, nic mi nie powiedzą, bo "jestę bokserę".
4. Iza - 41lat, a życiowo nieogarnięta, np. sprzątanie, gotowanie. Czasem taka dobra ciocia dla młodszych.
5. Magda - też nieogarnięta, ale x3 Płacz z każdego powodu. W takim wieku to wstyd i świadczy o inteligencji ameby. Malowanie x razy dziennie też pokazuje poziom iq, wiedzy, zainteresowań.
6. Justyna - pseudointeligencja - wtrącenia nie na temat. Tak, jak weszła w jakąś rozmowę i zaczęła pieprzyć coś o Norwegii i aż jej Łukasz pocisnął. Że jest wege, jej wybór, jakoś mocno nie narzuca swojego wynaturzenia innym.
7. Magda Nowa - wieśniara, ale chociaż ona sama tak o sobie mówi. Chyba jest szczera w swoim zachowaniu
8. Olek - ameba. Nic nie mówi. Pewnie po to, aby się nie kompromitować.
9. Radek - w zasadzie tylko kuchnia. Niby ok, ale de facto nie pokazuje w programie nic poza tym, że planować, dbać o zapasy itd. Zaplusował tym nie przyjęciem prezentu oraz tym, jak poszedł do WB i poprosił o papierosy dla Izy. Nie pruł dupy o te zakupy, jak Wege i Łukasz, którzy z tego co pamiętam za to nominowali Izę.
10. Bartek - Niby raper? Teksty ma, jak pisane na ostatnich stronach zeszytów w podstawówce lub gimnazjum. Zachowanie jak dla mnie całkiem ok.

Nowi - jeszcze nie potrafię się wypowiedzieć.

#bigbrother
  • 5
@Spiff: Radzio - z montażu wynika, że 90% to kuchnia. Ale ogólnie jego oceniam najbardziej na +

Oleh, czy Olek - czy w punkt. Jak dla mnie wypowiada się zachowawczo. Raczej mówi oczywistości, aby nikomu nie podpaść. Ale tak się przechodzi dalej.
@patos85: Hmmm... Twoja ocena jest czysto telewizyjna, czy streamingowa? Z Olehiem jest ten problem, że faktycznie ciężko wyłapać jego zdanie ;-) Może jestem nieobiektywny, ale spoko ziomek.