Wpis z mikrobloga

To co teraz napiszę wymaga użycia mózgu więc się skupcie i nie piszcie o narkotykach.
Jakby się tak zastanowić to ludzka seksualność jest z piekła rodem, patrząc na zachowanie igora w stosunku do tego drugiego typa i jak go molestuje, to przecież jakby zachować obecną budowę fizjologiczną i biologiczną ludzi tylko zrobić tak by faceci nie srali i mieli dziurę jako pozostałość po niewykształconej waginie [kobiety by musiały srać bo nie wiem, ich organizm musiałby bardziej filtrować pożywienie ze względu na dziecko] to przecież tam by były takie męskie orgie pod prysznicem że to głowa mała...

#psychologia #homoseksualizm
#bigbrother
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xDDDD k---a sugerowanie, że koleś nie zgwałci kolesia bo się brzydzi kupki w analu
poza tym tak k---a wtedy to by się tylko gwałcilii i ruchali na oczach wszystkich. Jakby blondyn miał wagine to Igor by go zgwałcił #fucklogic
  • Odpowiedz
niedawno były shoty jak igor mówił że musi spuścić bo nie wytrzyma, kucharza też rozsadza ale raczej on by nie dołączył

gdyby nie d--a to faceci by się tam walili i olali babki
  • Odpowiedz
gdyby nie wiara brodacza to pewnie też by się tam z nimi walił, te ich otwarte rozmowy o tym że igor się budzi z rozruchaną dupą bo brodacz miał realistyczny sen itd.

no proszę ja was ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
'żebyś mnie nie obspermił bo się nie odkleję od łóżka' [nie dokładne ale głównie o to była beka też]

litości... faceci nie mają zachamowań, ogranicza ich tylko budowa ciała, wiara i choroby
  • Odpowiedz
Ale czemu mam nie porownywac? My mamy swoje potrzeby Wy swoje. Ty musosz spuscic z kija ja nie mam takiej mozliwości....ale rozladowanie napiecia seksualnego dotyczy nas wszystkich...i zarty z jego braku sa normalnym objawem .. jednych lapie glupawka innych posuwa do "czynów" innych do przygodnego sexu. Nie zapominaj, ze sa pod obstrzalem kamer, wiec zachowania Igora sa jak najbardziej wedlug mnie na porzadku dziennym
  • Odpowiedz