Wpis z mikrobloga

@Pawlikowski-33: a co wg Ciebie nie byłoby #!$%@?? Widzisz, marnuję teraz swój czas, żeby z Tobą rozmawiać, a mogłabym spędzić go czekając w ciemnościach aż dwie mocne tabletki przeciwbólowe zaczną działać, więc ujmę to krótko: skoro tutaj, wiedząc jakim jesteś przeciętniakiem, potrafisz mi, jako kobiecie napisać, że moje słowa to #!$%@?, bo czujesz się tu równy mi (co jednak, gdybyśmy trochę o sobie wiedzieli nie byłoby takie oczywiste, wierz mi), to
  • Odpowiedz
@Kroliczek99 po co taki facet miałby w ogóle korzystać z tindera jak pewnie spotyka chętne koleżanki gdziekolwiek pójdzie. No chyba, że jakiś laluś i szuka rybek do instagrama. Nie wygląda jak Polak w ogóle xd
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33 Przystojni też mają przej.ebane, To się tak wydaje patrząc na to z boku, że mają lepiej. W rzeczywistości co z tego że kobiety same lgną skoro 90% z nich to totalne pustaki które patrzą jedynie na wygląd i same jedyne co mają do zaoferowania to swój wygląd. Kobiety mają to do siebie (te normalne) , że tak naprawdę podchodzą do takiego czada z dystansem, ponieważ podświadomie boją się tego, że mogłyby
  • Odpowiedz
@KatpissNeverclean: Wybacz, ale to co napisałaś nie da się określić inaczej niż pustosłowiem. Kobieta widząc nas wnioskuje sama dużo rzeczy. To jak ja się będę zachowywać może nic nie dać, bo ona zerknie na faceta z mało męskimi rysami twarzy i już wyrobi sobie w głowie opinię "on nie ma powodzenia". Piszesz, by się nie użalać - wierz mi, nie robiłem tego często gdy z kimś pisałem i chyba mało kto
  • Odpowiedz
@Kroliczek99: @Kerrigan: @Pawlikowski-33: @KatpissNeverclean:

Nie wiem, nie czaje tego, zamiast buldupic zrobcie sobie prosty rachunek. Wady i zalety posiadania kobiety. W moim przypadku w punkcie zalety jest tylko jeden podpunkt: można od czasu do czasu pogadać. Ale tu polecam sobie po prostu ogarnąć jakiś znajomych i wyjdzie na to samo. Serio, pomyślcie, obecnie dziewczyny nie mają nic do zaoferowania nawet takim brzydalom więc po co chcecie marnować czas
  • Odpowiedz
@MatiOfficial: w moim przypadku jest odwrotnie, bez faceta żyję na dużo wyższym poziomie, bo mam czas dla siebie. Nikt mi nie mówi, że za dużo pracuje, nie zniechęca mnie do rozwoju z obawy przed byciem gorszym. Bycie singlem jest w pyte.

@Pawlikowski-33: takie, że nie masz presji bycia na szczycie w top 10. Zamiast walczyć z czymś, na co nie masz wpływu, lepiej jest przyjąć postawę akceptacji. Wyzbyć się ambicji.
  • Odpowiedz