Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że mężczyźni "babieją" jeśli chodzi o picie alkoholu.

Może to jest kwestia różnicy pomiędzy dużym miastem, a małymi miasteczkami i wioskami. Ale teraz nie można się po prostu umówić na wódkę. Bo jeden pije tylko whisky z colą. Drugi tylko i wyłącznie piwo z browaru Koczkodan. Trzeci może pić wódkę ale tylko z sokiem ananasowym. Czwarty tylko w drinkach z RedBullem. Piąty też whisky ale z wodą mineralną. Szósty chce pić wino. A siódmy burbon. Jakbym im zaproponowała czystą i do tego ogórki, śledzie albo kompot ze śliwek, to popatrzyliby na mnie jak na wioskową karynę. Może faktycznie nią jestem.

Ja wiem, że każdy ma prawo pić to co lubi. Ale jakieś to strasznie niemęskie w moich oczach.

LUDZIE!!! Mi nie chodzi o to, że chlanie taniej wódy jest oznaką męskości. Tylko że takie wybrzydzanie i kompletny brak elastyczności. O tym mówię.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 347
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@skrzacik320: Fuj #!$%@? wódka alkohol dobry dla dresow gimnazjalistów i żuli, już tlumacze dlaczego. W Polsce panuje piekna tradycja picia wódy -1 kolejka 2,3,4,5 aż ktoś odpadnie a reszta jest #!$%@?. Spróbuj odmówic kolejki bo trzeba zwolnic to zostaniesz zbesztany ew 5 min beda za toba latac i ejjjj zemno sie nie napijesz Anon. Sa ofc miejsca na picie shotów jakies dyskoteki gdzie i tak nie porozmawiasz tylko jeb kielona i
@skrzacik320: mi tam dobrze wchodzi wszystko w przedziale 38-70%. To przez kobiety musialem zaczac pic wino... Nie znizam sie do picia piwa, szkoda rozpychac sobie beben takim sciekiem. Do tego whisky, wodka, gin = zero kaca na drugi dzien. Osoby mieszajace whisky z cola... serio, chcialbym byc facetem ale jeszcze troche sie boje? P.S. Wymiencie JD, JW:R, Grant'sy na cos chociaz troche lepszego Macallan, Glenlivet, Balvenie czy Hibiki a latwiej wam