Wpis z mikrobloga

@PatologiiZew: popularność w internecie dało mu wpisanie się w ruch korwinowców połączone z atrapą profesjonalizmu. Jakiekolwiek pokazanie podobnych zachowań jakie przejawia obecnie skreśliłoby całą jego karierą, utrzymuje popularność tylko ze względu na internet. Te 5 lat temu gdy zaczynał coś wrzucać na kanał jego kariera w tv dogorywała. Zresztą od tamtego czasu nikt z poważnych mediów nie bierze go na serio. Od 2007 nie pracował już dla żadnej większej tv, tylko
@vind:

polskie konserwy uczyniły osobą publiczną


Jak to co napisałeś ma się do tych słów? Ja nie neguje tego że on jest popularny wśród wszelkiej maści konserw. Ja neguje tylko stwierdzenie że to konserwy go wypromowały. W porównaniu do tego kim był kiedyś to teraz jest nikim. To właśnie jego popularność sprawiła że był tak oglądany na początku internetowej kariery. Komentatorów jest ogrom ale jego przeszłość dała mu świetny start. Poza
@midcoastt: to co mówił kolonko to było myślenie życzeniowe, które spełniło się przez zmasowaną działalność trolli internetowych i produkcję fake newsów w stylu pizza gate, w efekcie czegoś USA ma najgłupszego prezydenta w historii, co ten udowadnia nawet wczorajszymi wpisami, nie wspominając już o jego swobodnym podejściu do naukowo potwierdzonych faktów.
@PatologiiZew: dobrze, dodaj sobie po "osobą publiczną" słowa "na powrót" i odklej się już ode mnie xD
@AurenaZPolski co ty tu w ogóle robisz, jakoś mi z czarno uciekłaś. Tak, boli, że niektóre dzbany z największej architektonicznej tragedii w Europie w XXI wieku robią aferę komiczno-polityczną.
@midcoastt: nie przypominam sobie żadnego poważnego, mającego wpływ na wybory. Wpływ działalności trolli internetowych na taki a nie winny wynik wyborczy Trumpa został natomiast z tego co wiem z dużym prawdopodobieństwem dowiedziony (mówił o tym szef FBI, badania naukowe potwierdzały bardzo wyraźny skok aktywności trolli w okresie przedwyborczy, a także ich korelację z poglądami republikańskimi).
@midcoastt: jaki to miało wpływ, jaki to był odsetek fake newsów? Badania dowodzą związku miedzy poglądami i ilością fake newsów, będziesz się #!$%@? z tym kłócił czy co? Jaki sens ma twoje przedstawienie jednego przykładu gdy po drugiej stronie są ich setki? XD
BTW co do współpracy z Rosją, to przecież to są poważne zarzuty a sam Trump robił wszystko, żeby śledztwo w tej sprawie nie było prowadzone, łącznie ze zdymisjonowaniem
@vind: zapomniałeś dodać

2019 Nie ma dowodów na to, że Donald Trump spiskował z Rosją, by wpłynąć na wynik wyborów w 2016 roku

Nie ma dowodów na związek Trumpa z atakiem hakerskim na Krajowy Komitet Partii Demokratycznej (i wykradnięcie > e-maili Hillary Clinton)


co do molestowania, to już każdy chyba każdy znany facet został o to oskarżony
@midcoastt: Jeszcze nie ma dowodów bo śledztwo jest wciąż prowadzone, wciąż są natomiast dowody na utrudnianie tego śledztwa przez niego i osoby z nim związane. Sugestie te więc mając bardzo solidne podstawy nie mogą być uznane za fake news.

Co do molestowania to pojawiły się tylko oskarżenia jakichś kobiet i nikt nie mówił, że to prawda, faktem jest natomiast że bronił gwałcicieli w amerykańskiej armii, wypowiadał się też wiele razy seksistowsko