Wpis z mikrobloga

Kuce i narodowcy wzięli się za medycynę

Z list Szuralicji startuje do PE nie byle kto, a guru antyszczepów, altmedowców i foliarzy - Hubert Czerniak.

NCzas już robi z niego eksperta xD. Tak więc niech konserwy pilnie słuchają się jego zaleceń, szczerze im tego życzę, sami ograniczą swoją populację.

Pod wpisem linki do wypowiedzi Czerniaka.

#polityka #medycyna #antyszczepionkowcy #bekazprawakow #bekaznarodowcow #neuropa #pseudonauka
PreczzGlowna - Kuce i narodowcy wzięli się za medycynę

Z list Szuralicji startuje do...

źródło: comment_haSaOJFe2kximcZEP2HHiHBi1NTKTE1Y.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • 132
@PreczzGlowna Trollnościowcy, szury, turbokatole, antyszczepionkowcy, antyaborcjoności, denialiści klimatyczni, zwolennicy penalizacji homoseksualizmu. Nie powiem, wybitna ekipa. I to ma być alternatywa dla PO czy PiS? Już pomijam tą naiwną wiarę kuców w ideowość tej ekipy, a nie w dorwanie się do koryta.
  • Odpowiedz
@PreczzGlowna: to jest ten doktur co stwierdził, że dawniej ludzie żyli po kilkaset lat, bo w atmosferze rajskiego ogrodu było znacznie więcej CO2 niż obecnie.... oczywiście ta wiedza jest tajemna, i NWO ja przed nami ukrywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
AlvarezCasarez - @PreczzGlowna: to jest ten doktur co stwierdził, że dawniej ludzie ż...
  • Odpowiedz
@PreczzGlowna: Te naglowki jeszcze nie sa takie tragicznie zle - intrygujaco sie zaczyna jak sie slucha o tym, ze nowotwory nie zabijaja, rak to grzyb a chemioterapia to spisek bigfarmy majacy dziesiatkowac populacje ze skutecznoscia 0,1%. To, ze szczepienie nie zmniejsza smiertelnosci to takie epidemiologiczne cyniczne wysmianie nieukow, których wśród fanów ma wielu - bez szczepien zachoruje 1 000 000, umrze 1 000, ze szczepieniami zachoruje 1 000, umrze 1 -
  • Odpowiedz
@PreczzGlowna: żenada, uważam się za narodowca i poważnie zastanawiam się nad zagłosowaniem na PiS, co mnie ma łączyć z Konfederacją w której główne skrzypce grają i tak kuce od Korwina? nawet jak zagłosuję w śląskim na gościa z RN to i tak mój głos idzie na piewszego na liście Wilka który jak wejdzie do europarlamentu to będzie tam #!$%@?ł o niewidzialnej ręce rynku, kapitale bez narodowości i złym socjalu.. (jak już
  • Odpowiedz