Wpis z mikrobloga

Od stycznia:
-7.6kg
-6.5cm w pasie

Odkąd dostałam działające leki to od razu poczułam lepszą motywację, ponieważ zawsze było mi bardzo ciężko chudnąć. Jedzenie zapisuję w aplikacji, a aktywność zegarkiem (Beat Saber najlepszy na kardio!). Staram się jeść low carb ze względu na cukrzycę, oczywiście żadnego cukru dodanego. Zaczynałam od cukru 360 na czczo (diagnoza połowa grudnia), a obecnie przy trzymanej diecie potrafię mieć 105 na czczo. Cukry poposiłkowe w normie (ok. 110-120).

CT2 (prawdopodobnie, bo jeszcze anty-gad nie zbadałam) + PCOS + niedoczynność tarczycy
Glucophage XR 2000mg + Victoza 1.2mg + Euthyrox N 25

#odchudzaniezwykopem #odchudzanie #motywacja #dieta
  • 5
Zaczynałam od cukru 360 na czczo (diagnoza połowa grudnia), a obecnie przy trzymanej diecie potrafię mieć 105 na czczo.


Nieźle, gratulacje :). Ja miałam ostatnipo 106 na czczo i mnie lekarz cukrzycą nastraszył i wysłał na powtórne badania.
Ja miałam ostatnipo 106 na czczo i mnie lekarz cukrzycą nastraszył i wysłał na powtórne badania.


@Azai: Poniewaz to byl farmaceutyczny przedstawiciel handlowy, nie lekarz!!!! :)
@NooB1980: to był niby specjalista diabetolog, który przyjmuje w mojej przychodni też jako internista ;). Przyszłam po skierowanie na podstawowe badania krwi, bo jestem po półrocznej redukcji. Dostałam skierowanie i opierdziel za zbyt duży spadek wagi ciała w 6 miesięcy. Na drugi dzień jeszcze pogadankę o cukrzycy typu drugiego i skierowanie na krzywą cukrową z powodu tego zawrotnego wyniku 106 na czczo. Dlatego ten post zwrócił moją uwagę.

A można było
A można było dalej wyglądać jak pyza ( ͡° ͜ʖ ͡°)...


@Azai: z cukrem <90mg/dl

Wiekszosc lekarzy to nieuki #bolszewicy naukowi:

Jan Tatoń slynny specjalista od 'glodzenia'
„Gorące” problemy
monitorowania jakości
leczenia cukrzycy:
nowe cele i metody w
świetle własnych
doświadczeń

Glikemia na czczo
Stężenie glukozy we krwi
u osób zdrowych podlega
precyzyjnej regulacji.
Endogennym źródłem
glukozy jest
glukoneogeneza
wątrobowa i nerkowa.
Glukoza powstaje w toku
tego