Wpis z mikrobloga

z okazji premiery gry #anno1800 prezentuje, jak bardzo polacy sa #!$%@? w dupe XD Nawet w stanach mają taniej niż u nas(widocznie tak bogaci jesteśmy). Zmiana kraju to dosłownie 2-3minuty i mamy tańsze gry o średnio 60% od ceny w PLN(Argentyna/Turcja/Rosja, w żadnym z tych krajów nie ma region locka jak i również każdy z wymienionych krajów jest dostepny w trialach 24h VPN)
#steam #pcmasterrace
Pobierz iMarek22 - z okazji premiery gry #anno1800 prezentuje, jak bardzo polacy sa #!$%@? w ...
źródło: comment_cMTtqtXYLjSqt7fEaz2otFHofMc2suJQ.jpg
  • 36
@RoyKeane: kto Ci takie głupoty powiedz naopowiadał? Słyszałeś jak kolega wujka dostał bana tylko nie sprecyzował za co? Sam wielokrotnie zmieniałem kraj od września 2018, a koledzy maja Argentyne od ponad roku i sam pomogłem kilku mirkom zmienić region i żadnych konsekwencji za to nie ma i nie będzie.
@iMarek22: Spokojnie, do czasu. Na Steamie jestem od trzynastu lat, na przestrzeni lat miałem wielu znajomych (z Polski jak i reszty świata), którzy "wyjechali" do innego kraju, aby po jakimś czasie zostać zbanowanym. W końcu przyjdzie ban hammer, każdego kto miesza regionami to czeka.
@iMarek22: Oczywiście, że to nie jest jedyny sposób, aby dostać bana. Ot wystarczy po prostu zmienić region :D. Ban wyglądał tak, że dana osoba miała ograniczony dostęp do swojego konta Steam - zablokowany został sklep, rynek, aktywowanie kluczy Steam oraz możliwość dodawania nowych znajomych.
@RoyKeane no cóż. Każdy może robić co chcę. Przed pierwszą zmianą przeglądałem resdita w poszukiwaniu wątków gdzie ktoś za to był zbanowany i żadnego nie znalazłem (jedynie ostrzeżenia, ale żadnych faktycznych banów). Prawdopodobieństwo bana jest małe, ale owszem zawsze jest. Jednak wolę żyć z ryzykiem i płacić zdecydowanie mniej niż płacić więcej niż kraje bogatsze, tak jak to widać na przedstawionym wyżej obrazku ;)
@iMarek22: Reddit to słabe źródło. Ban wleci na 100%, kwestia tylko czasu, ja się spotkałem z rekordem, że dopiero po 2 latach wpadła blokada. Generalnie jasne, każdy robi to co chce, no ale nie polecam takich zabaw, bo po prostu szkoda konta.
@iMarek22: Tylko, że regulamin steam zabrania takich rzeczy, wiec to, że nikt nie dostał według ciebie bana, nie oznacza, ze nagle poleci fana takich banów. Jak komu nie zależy na koncie bo ma mało gier czy nic w eq to pewnie, że może próbować, ale jak ktoś ma EQ wartości kilka tysięcy dolarów i dużo fajnych gierek + konto z 10 lat to nie wiem czy warto w to się bawić
@RoyKeane: Niezłe wysrywy, pewno gejben to wujek więc info z pierwszej ręki xD Jeżeli bardzo boicie się tego mitycznego bana, o którym ROyKeane Was tak straszy, to zawsze możecie kupić grę na świeżo utworzone konto Steam i z niego grać online/single albo udostępnić sobie na swoje podstawowe konto i również pykać, już bez strachu o legendarnego banhammera za zakup z innych regionów. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo
@trolljaskiniowy: przeciez zmiana regionu sklepu zajmuje mniej albo tyle samo co znalezienie dobrego torrenta. W dodatku musisz czekać na 'wyjscie' gry na torrentach, a czesto jest tak, ze zlapiesz przy okazji jakiegos wirusa jeżeli pobierasz niepewne wstawki.