Wpis z mikrobloga

Świetny dzień za mną!

Namówiłem rodziców z jednej ze szkół w której byłem członkiem komisji egzaminacyjnej, aby wspólnymi siłami w ramach rewanżu napisali pismo do US ws udzielanych korepetycji przez nauczycieli. W piśmie zawarte zostały potwierdzenia prowadzenia płatnych korepetycji przez nauczycieli. Zostały wymienione dokładne nazwiska, adresy, kwoty za godzinę, terminy korepetycji, dowody w postaci notatek, e-maili, sms i innych. Wszystko to podpisane przez rodziców wraz z ich danymi kontaktowymi. W dniu dzisiejszym nasz mały dokument został złożony w US.

Ot czuję się wyśmienicie, zrobiłem coś ku chwale ojczyzny, narodu, dla dzieci dla ich rodziców. Czuję, że spełniłem swój obywatelski obowiązek wobec kraju.

Polecam wszystkim postąpić tak samo jak ja i rodzice tych dzieciaków.

#strajknauczycieli #polska #nauczyciele #podatki #urzadskarbowy #4konserwy #neuropa #bekaznauczycieli
DawajDawaj - Świetny dzień za mną! 

Namówiłem rodziców z jednej ze szkół w której ...

źródło: comment_xJEWvpvNT9aodG3NJSKzLColofCKQa8N.jpg

Pobierz
  • 79
@Parker_: Nauczyciele #!$%@? uczą bo w sumie program oświatowy jest przestarzały jak i pensja nie zachęca lepszych do pracy w oświacie. Wybucha strajk o którym rząd wiedział już od stycznia ale miał go w dupie. Będzie to będzie, a jak nie to jeszcze lepiej. Ale wybucha, rząd dalej ma go w dupie i twierdzi, że wszystko jest ok jednocześnie robiąc to samo co z lekarzami czy sędziami czyli idzie propaganda, która
@TatoAktywny: Po prostu ktoś wytknął hipokryzję nauczycieli, że korepetycje to marne grosze dodatku. Co w tym złego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tomszczyk: Gówno prawda przyjacielu, gówno prawda. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Marek_Licyniusz_Krassus: Ale nauczyciele nie domagają się reformy systemu edukacji, remontu całego programu oświaty, #!$%@? połowy bezsensownych zajęć - bo to oznaczałoby z automatu przewietrzenie całego towarzystwa wzajemnej adoracji i chyba