Wpis z mikrobloga

@Croudflup: nie byłoby. Nie chodzi o płeć (poza ideologicznym bełkotem forsowanym przez disneya) tylko o sens postaci. Tacy bohaterowie jak Rey i Cpt Marvel nie mają sensu. Nie ma progresji, nie ma wad czy słabości, czy nawet logicznych ludzkich odruchów. To nie jest interesująca postać, wręcz przeciwnie, jest nudna i nikogo nie powinny obchodzić jej losy.
  • Odpowiedz
@janushek: i bardzo dobrze, że ta "saga" dobiega końca, bo tego gówna nie da się znieść. O ile Force Awakens było chamską kopią New Hope, tak Last Jedi to j----a pomyłka. W ogóle, ta trylogia to pomyłka. Tam nic nie trybi, nic nie współgra, wszystko jest takie z d--y. Przejścia, nagle jest A i potem B, bez kontekstu czy domniemania dlaczego z A zrobiło się B. Aktorzy, którzy są marni
  • Odpowiedz
@NukeOps: ehh dokładnie niestety. Powrót Jedi był pierwszym filmem, na którym byłem w kinie majac lat 8 (mniej wiecej 30 lat temu:D) . Kocham uniwersum, ale nie wiem na co mam czekac w przypadku tego filmu. Nie sadziłem, że opuszcze jakikolwiek film z logo star wars, a po last jedi, nie bylem w stanie sie zmusic do hana solo, mimo, że to spin off. Force awaken, jeszcze ok, bo hype
  • Odpowiedz
@sejsmita: Kapitan Marvel miała świetna mimikę, lubię te uśmieszki pani Larson. Nie była zła, taka typowo superbohaterska w sumie, z tą zadziornością i postawą. W tym gatunku nie szukasz świetnie zarysowanych bohaterów, bo zwyczajnie zazwyczaj oglądasz ich w akcji. To nie osobiste historie.

  • Odpowiedz
kim jest ten tytułowy Skywalker


@janushek: na to trzeba teorie? Przecież wiadomo kto ()

Mogłaby mieć jakąkolwiek osobowość, charakter albo chociaż coś ludzkiego

Nie ma progresji, nie ma wad czy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sejsmita: ta aktorka od początku mnie wkurza - właśnie przez te durne miny - Brudnego Harrego się naoglądała? Raz robi z siebie komicznie badassa, a potem odwala jakąś pierdołowatą szopkę. Brakuje jeszcze gagów typu stanę na grabie.
  • Odpowiedz
na to trzeba teorie? Przecież wiadomo kto ()


@Konkol: no tak bo to takie oczywiste xD tak jak powrót Imperatora, ciągnięcie dalej wątku głupiej azjatki czy niebieskie spodnie dla Finna.
Przecież po tym co się o--------a tytuł może odnosić się do każdego - od Rey, przez Kylo aż po magiczny powrót Luke'a.
  • Odpowiedz