Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak to jest że współczesny facet nie potrafi ułożyć sobie związku? Po prostu boi się kobiet albo nie potrafi się umówić? Ojcowie, którzy mają teraz po 50 lat potrafili znaleźć sobie kobietę i mieć z nią dzieci. Przemoc domowa, która zdarzała się kilkanaście lat temu dzisiaj ma miejsce raczej w stosunku do faceta, bo jest uległy, nie potrafi się bronić i mieć własnego zdania, stawia kobietę na piedestał. Gdzie się podziali mężczyźni? Same ciamajdy, brak własnego zdania, zapatrzeni w telefony, siedzący non stop w domach, bojący się kobiet, upijający się co wieczór bo nie potrafią radzić sobie ze stresem

#logikaniebieskichpaskow #przegryw i #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 48
@DzikaMrowka: Pytanie postawione przez OPa wygląda tak:

Jak to jest że współczesny facet nie potrafi ułożyć sobie związku?


I na nie odpowiedziałem - nie rozmawiamy o częstotliwości występowania przemocy domowej bo nie tego tyczy się temat więc nie insynuuj mi czegoś czego nie powiedziałem.
@YumeNikki: mimo wszystko, wmawianie małym chłopcom (którzy teraz są już dorośli) że nie powinni być jak ich ojcowie, wcale nie jest złym wyjściem. Zważywszy na to, że większość tych ojców pokolenia lat 80-90 to zwykłe Janusze. A dziewczynki (teraz już dorosłe kobiety) uczy się, żeby nie musiały potem od takiego Janusza być zależne.
@DzikaMrowka: Pełna zgoda. Ale kobieta nie może nauczyć małego chłopca co to znaczy być mężczyzną - a tak się właśnie robi. I nie, Janusz też tego nie może nauczyć. Ja piszę o tym co jest - o kryzysie męskości - a nie o tym, że kiedyś było lepiej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: kiedyś wystarczało że nie piłeś, nie biłeś I pracowałeś. Teraz że względu na większy zasięg wybórow na rynku matrymonialnym podwyższyły się wymagania i o dziwo tylko dla facetów. Facet nie jest już męski i dominujacy, bo kobieta przyjęła ta rolę. Przygarniamy równouprawnienie więc mamy męskie kobiety i damskich mężczyzn.
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie zgadzam się z tym, że w facetach nie ma problemu. Raczej głównym źródłem problemów są właśnie faceci, ale o tym dorzucę coś niżej.

Przede wszystkim kobiety mają z kim zakładać rodziny, ale wiele z nich się rozpada. Dlaczego tak się dzieje? Jest kilka powodów:

- Coraz więcej facetów się wycofuje - ludzie siedzą w domach i nie socjalizują się. Pojawiły się możliwości miłego spędzania czasu w samotności. Wielu ludzi