Wpis z mikrobloga

@mroz3: Panie, po ich ostatnim pomyśle, że mamy mieć strefę płatnego wjazdu jak w Londynie bo w końcu to do nas dojdzie to wiesz, całym serduszkiem za nimi jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°) @ryba_w_sprayu: W sensie, że jest paskudny czy, że jest tak paskudny, ze aż ładny?
  • Odpowiedz
@ryba_w_sprayu: Miał funkcję. Bycia szkaradą :) Powstał i szpeci tą ulicę. Zresztą w środku nic się nie dzieje. Robią Biurowiec na biurowcu, a na tej działce dałoby radę zrobić coś sensownego. Tylko, że narazie nie widać, żeby miało się to stać. Więc jest jak jest.
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Wystarczy powiedzieć, że obiekt ten jest w 100 % reprezentatywny dla stylu w którym powstał - polskiego postmodernizmu, którego cechy zaczęły pojawiać się już w budownictwie z wielkiej płyty pod koniec lat 80 i ewoluowały w szalonych latach 90. Może nie jest to najszczęśliwsza realizacja z punktu widzenia kontekstu otoczenia, ale właśnie fakt, że Solpol powstał tam i wtedy jest dla nas żywą lekcją historii architektury i urbanistyki -
  • Odpowiedz