Wpis z mikrobloga

#biedronka #zalesie
Nienawidzę tego chlewa obsranego gównem - wychodzę tam raz na ruski rok.... Stwierdziłem wczoraj o 19, że mam ochotę na pistacje. Więc idę do biedronki, wziąć sobie z 200 gram pistacji - taki k0rwa ch0j przy stoisku z orzechami stała paleta z pudłami wysoka na 2 metry; nie dało się dostać do orzechów.
Mówię do babki co rozkładała warzywa, czy da się coś z tą paletą zrobić bo chciałbym sobie kupić coś z tej wystawy a nie można tam wejść.
- okej, zaraz zawołam kolegę z wózkiem
- przepraszam, ale kolegi na razie niema i nie wiadomo kiedy będzie

Pokręciłem się 15 min po sklepie poobserwowałem te zwierzęta, w między czasie kupiłem łososia i parówki - nikt nie przyszedł.
A w biedronce dalej gnój wszędzie kartony i palety na przejściach, że nie da się przejechać tymi zj3banymi wózkami. Zresztą brawo dla debila, który wymyślił te wózki - większego gówna nie widziałem (zdjęcie nie moje)

Dajcie w mojej miejscowości jakiś normalny supermarket.
s.....4 - #biedronka #zalesie
Nienawidzę tego chlewa obsranego gównem - wychodzę tam...

źródło: comment_A0hAF4Pvb3Dqr59DhZwOL16tYAcpEcEv.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@Annaroth: możesz mi powiedzieć w którym wpisie pisałem, że ludzie to zwierzęta - bo na pewno nie pisałem tego bez podstawie i na pewno nie dlatego że ktoś mało zarabia.

1. Ja zarabiam na rękę jakieś 5 w nie swojej firmie - i mam na głowie tyle obowiązków + brak urlopów że nie jestem zadowolony z swojego życia i pracy - ale wiem, że więcej nie zarobie w małym mieście więc
  • Odpowiedz
@Annaroth: stary:

1. Jesteśmy w internecie
2. bawi mnie to
3. w realu inny niż w sieci
4. wszyscy moi znajomi i rodzina postrzegają mnie za normalnego spoko człeka

Traktuje wykop jako wysryw, który mnie rozbawia.

Ale takie "inteligenty" jak ty czy @BotRekrutacyjny napiszą jakąś pi3rdołe i nawet nie potrafią obronić swoich argumentów.
Potem będziecie siedzieć na kiblach i myśleć nad życiem: że faktycznie to może być trochę głupie jak macam
  • Odpowiedz
@samuraj24: a na jakiej innej podstawie mam coś skomentować niż twoja działalność na wypoku? Jak cie widzą tak cię piszą.

Faktycznie jeżeli chodzi o poprzedni wpis to byłem pewny, że to ty komentowałes zawód kierowcy, że to banda tłukow to robią za średnio 2.5k (ale robią więcej godzin ble le). Nie ty to komentowałes, albo wpis spadł z rowerka, jeśli nie ty to zwracam honor w tej kwestii.

Zignorowalem twoja wypowiedź
  • Odpowiedz
  • 0
@samuraj24 chcesz mi powiedzieć że typiara nie potrafi obsłużyć ręcznego paleciaka czy koleś który go obsługuje zabrał go ze sobą do domu szafki w pokoju przewozić? A może oni po sklepie widłowymi na gaz jeżdżą i ona nie ma uprawnień ( ͡º ͜ʖ͡º). Przecież wbił bym się im na ten magazyn #!$%@?ł paleciaka i sam przestawił tą paletę 3min roboty razem z oddaniem paleciaka na magazyn.
  • Odpowiedz
czytam te wpisy i kurde u mnie w biedronce jest całkowicie odwrotnie xD czysto, towar ładnie poukladany, nie ma tych #!$%@? wózków xD ciekawe od czego to zależy


@Antlioon: wszystkie biedronki w których byłem wyglądają jak OP opisuje OPRÓCZ JEDNEJ. Nowo wybudowana, byłem tam około miesiąc po otwarciu i jest tam serio ładnie, wzorowana na tych lidlowskich. Ale to jedna na kilkanaście...
  • Odpowiedz