Wpis z mikrobloga

#biedronka #zalesie
Nienawidzę tego chlewa obsranego gównem - wychodzę tam raz na ruski rok.... Stwierdziłem wczoraj o 19, że mam ochotę na pistacje. Więc idę do biedronki, wziąć sobie z 200 gram pistacji - taki k0rwa ch0j przy stoisku z orzechami stała paleta z pudłami wysoka na 2 metry; nie dało się dostać do orzechów.
Mówię do babki co rozkładała warzywa, czy da się coś z tą paletą zrobić bo chciałbym sobie kupić coś z tej wystawy a nie można tam wejść.
- okej, zaraz zawołam kolegę z wózkiem
- przepraszam, ale kolegi na razie niema i nie wiadomo kiedy będzie

Pokręciłem się 15 min po sklepie poobserwowałem te zwierzęta, w między czasie kupiłem łososia i parówki - nikt nie przyszedł.
A w biedronce dalej gnój wszędzie kartony i palety na przejściach, że nie da się przejechać tymi zj3banymi wózkami. Zresztą brawo dla debila, który wymyślił te wózki - większego gówna nie widziałem (zdjęcie nie moje)

Dajcie w mojej miejscowości jakiś normalny supermarket.
s.....4 - #biedronka #zalesie
Nienawidzę tego chlewa obsranego gównem - wychodzę tam...

źródło: comment_A0hAF4Pvb3Dqr59DhZwOL16tYAcpEcEv.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@samuraj24: się czasem zastanawiam ile na wykopie jest ofiar losu, które nie potrafią sobie poradzić bo gdzieś w jakimś sklepie stoi nierozpakowana paleta lol xD

Tylko przypadkiem do jakiegoś sklepu budowanego nie idźcie, tam możecie stracić życie xD
  • Odpowiedz
@yahoomlody: no po co komentujesz ? szczylu ? Po drugie pół mózgu nie w mojej gestii jest usuwanie takich rzeczy jak chodzę do sklepu - może jeszcze za nich wyłożę towar z kartonów.
Zresztą idź sobie do: auchan, kaufland, lidl i tej biedronki - Tylko w biedronce i to każdej jakiej byłem jest syf.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@samuraj24: skoro nienawidzisz to na #!$%@? tam idziesz? Wy jesteście jacyś upośledzeni? Wybierasz market z własnej woli wiedząc co tam jest i narzekasz xD to jakbyś spróbował gówna i płakał, że niedobre. Ludzie to debile
  • Odpowiedz
@Selva: bo tylko taki jest u mnie "z buta" średnio mi się chce jechać 15 km do lidla po orzeszki ? Ludzie to debile - użyj mózgu, nie którzy nie mieszkają w wielkim mieście gdzie mają pod nosem 4 supermarkety.
  • Odpowiedz
@samuraj24: O boziu jaki jesteś biedny, chyba jakieś pomagam.pl trzeba ci odpalić żeby latwiej było ci radzić sobie w życiu xD

robienie z siebie cipy żeby złapać plusy na wykopie odc. 2137 xD
  • Odpowiedz
@yahoomlody: Nie wiem, ty sobie te plusy wpisujesz do CV czy wrzucasz do garnka ? dla mnie to jest jakaś zwykła zielona liczba. Piszę takie historyjki, żeby się ludzie pośmiali i żebym ja się pośmiał - po to wchodzę na wykop - pośmiać się - ale tak k0rwa wielki pan @yahoomlody w takiej sytuacji, sam by wyciągnął ok. 500 kg z palety, po czym rozładował to na pułkach a następnie wziął
  • Odpowiedz
@samuraj24: raczej wycieraczke :)

Ale tak na poważnie. W ostatnim wpisie który czytałem również nazywszz ludzi zwierzętami jeśli zarabiają na poziomie 2.5k. Fajnie ze tobie się powiodło, masz proseprujaca firmę itd, ale nie każdy miał tylko szczęścia w życiu.

Kto mógł mieć kiepsko start i to już go praktycznie przekreśla.

Możliwe że ty też miałeś słaby start, ale jednak dzięki swoim umiejętnościa/ogarnięci pomimo tego dałeś radę się od dna odbić. Świetnie
  • Odpowiedz
@samuraj24 Codziennie rano jestem w Biedronce. I zgodzę się że dużo palet stoi ale jak jestem czasem po południu to jest czysto i nie ma tych palet. Z tym że jest to nowa Biedronka taka Lidlo podobna. Natomiast jak stała stara Biedra to było dokładnie jak w opisie. No ale i tak wolę Lidla tyle że nie jest mi po drodze.
  • Odpowiedz