Wpis z mikrobloga

Na warszawską konwencję Polski Fair Play nie przyszedł... prawie nikt xDDD Jeszcze wczoraj czytałem, że 5 procent przebiją bez problemu, bo są popularni xDDD Cóż, wsparcie mediów ogólnopolskich i PiSu z Kukizem nie pomaga. Czyżby już powoli większość rozumiała, że to ugrupowanie z wolnym rynkiem i prawicą nie ma nic wspólnego, a jest jedynie trampoliną Bezpartyjnych do PiSowskiego rządu na jesień 2019?

Ciekawe czy PiS przyniósł już im brakujące podpisy czy nadal jeszcze nie? Bo w Polska The Times pisali, że mają to zrobić.

#bekazpisu #bekazgwiazdowskiego #gwiazdowski #polityka #4konserwy
Pobierz wojtas_mks - Na warszawską konwencję Polski Fair Play nie przyszedł... prawie nikt xD...
źródło: comment_hTN2ofVT57UR9wQbaw31N6LAEKOUQRvh.jpg
  • 62
Polski Fair Play(...) Jeszcze wczoraj czytałem, że 5 procent przebiją bez problemu, bo są popularni xDDD

@wojtas_mks: ja wiem, że jestem odrealniony i gazet nie czytam, ale mirko przeglądam, z ludźmi rozmawiam i pierwszy raz słyszę o tym czymś. Co to w ogóle miało być i czym to nie będzie?
@wojtas_mks konwencja była na początku marca i wyglądała o wiele lepiej niż ta konfederacji Korwina. Wczoraj to byla jedynie konferencja prasowa, na której ogłosili kto jest jedynka w aglomeracji warszawskiej, czyli coś co wiedział każdy już dawno temu. Tak czy siak, podejrzewam, że zdjęcie jest zmanipulowane tak jak twój komentarz do niego, ale czekam aż się ktoś oficjalnie do tego zdjęcia odniesie.
@marecki22 pisałem o konwencji, nie konferencji. Włącz sobie obydwie i sam sprawdź, która wypadła bardziej profesjonalnie, w jakich warunkach były organizowane, jak zachowywała się publika. Also, na którą przyszło więcej osób. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Volki nie sprawdzałem liczb wykręconych na YouTube, ale akurat partie okoko-korwinowe od zawsze istniały głównie w internecie, więc to żadne zaskoczenie. Zresztą sam z ciekawości obejrzałem tych muppetow, pewnie nie byłem jedyny. A, no i nie zapominajmy, że konwencja Korwina była publikowana na kanale mediów narodowych, który ma swoją widownię. Co do krzeseł to się nie odniosę, widać to nawet po rozmiarze miejsca, jakie wypełniono.

@marecki22 może i rzecz gustu, jak tam
@ditoski

akurat partie okoko-korwinowe od zawsze istniały głównie w internecie, więc to żadne zaskoczenie

Tak, i dlatego Gwiazdowski do tej pory zbiera podpisy, a Konfederacja zebrała podpisy szybciej...bo przez Internet. xD

Korwin robił różne wiece i spotkania w różnych miejscach, a ty pitolisz o Internecie.

A, no i nie zapominajmy, że konwencja Korwina była publikowana na kanale mediów narodowych,

Nie tylko. W wrealu też.
Tak, i dlatego Gwiazdowski do tej pory zbiera podpisy, a Konfederacja zebrała podpisy szybciej...bo przez Internet. xD


@Volki to już sobie sam dopowiedziałeś, ja się odnosiłem tylko do twojego argumentu, że Korwin wykręcił więcej wyświetleń w internecie.

Nie tylko. W wrealu też.


@Volki no i sam widzisz.