Wpis z mikrobloga

Na warszawską konwencję Polski Fair Play nie przyszedł... prawie nikt xDDD Jeszcze wczoraj czytałem, że 5 procent przebiją bez problemu, bo są popularni xDDD Cóż, wsparcie mediów ogólnopolskich i PiSu z Kukizem nie pomaga. Czyżby już powoli większość rozumiała, że to ugrupowanie z wolnym rynkiem i prawicą nie ma nic wspólnego, a jest jedynie trampoliną Bezpartyjnych do PiSowskiego rządu na jesień 2019?

Ciekawe czy PiS przyniósł już im brakujące podpisy czy nadal jeszcze nie? Bo w Polska The Times pisali, że mają to zrobić.

#bekazpisu #bekazgwiazdowskiego #gwiazdowski #polityka #4konserwy
wojtas_mks - Na warszawską konwencję Polski Fair Play nie przyszedł... prawie nikt xD...

źródło: comment_hTN2ofVT57UR9wQbaw31N6LAEKOUQRvh.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@Tumurochir: Nadal czekam na informację SPRZED wydarzenia, że to była konferencja prasowa, a nie konwencja. Konferencja jest zawsze szeroko ogłaszana, idą informacje do mediów, prasy, zaprzyjaźnionych dziennikarzy, informacje publikowane są publiczne - bo każdemu zależy, aby frekwencja była wysoka.

Naprawdę chciałbym zakończyć ten temat, więc w końcu POKAŻCIE to ZAPROSZENIE na KONFERENCJĘ. Skoro jesteście pewni, że taki był charakter spotkania to w czym problem? Kompletnie Was nie rozumiem.

Natomiast jeśli
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Ale z ciebie jest drań, skoro tak postępujesz. Co rusz kłamstwa i manipulacje, aż niesmak człowiekowi pozostaje. Na konferencje prasowe dzwoni się do zaprzyjaźnionych dziennikarzy, ewentualnie do samych redakcji, a nie wysyła zaproszenia. Rzadko kiedy także zdarza się, że jest to podane publicznie. Nigdy nie słyszałem o żadnych zaproszeniach, nigdy też nie słyszałem, by miała to być w ogóle konwencja.

POKAŻ JEDEN DOWÓD NA TO, ŻE TO MIAŁA BYĆ
  • Odpowiedz
POKAŻ JEDEN DOWÓD NA TO, ŻE TO MIAŁA BYĆ KONWENCJA. Jeśli go nie dasz, staniesz się wtedy oszustem.


@Sowiet_Kusy: Nie widzisz co wkleił OP? Jak byk jest mowa o konwencji. Nie bez przypadku tak nazwano to wydarzenie. Teraz to po waszej stronie jest piłeczka, aby udowodnić, że było inaczej. Do tej pory tylko pokazaliście konwencję sprzed kilku tygodni, gdzie ludzi było więcej - nikt temu przecież nie zaprzecza.
wojtasmks - > POKAŻ JEDEN DOWÓD NA TO, ŻE TO MIAŁA BYĆ KONWENCJA. Jeśli go nie dasz, ...

źródło: comment_e0JtnHRAEBL0h4VqHEkUyU4WKJE7z24Z.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Sowiet_Kusy: Czy Wasz jedyny argument w merytorycznej i poważnej dyskusji na tematy polityczne to teksty typu "A Korwin to..." - gdy bronicie wypowiedzi Gwiazdowskiego, lub "A za PO to..." - gdy bronicie polityki PiS co robi regularnie np. @Tumurochir ?

Podlinkowany artykuł to subiektywna interpretacja autora. W moim screenie autorka wpisu pisze wprost o KONWENCJI. Jeśli to nieprawda to po prostu zaprzeczcie podając dowód w postaci np. zaproszenia na
  • Odpowiedz
@wojtas_mks:
A bo lubię. Ja akurat byłem w sztabie wyborczym JKM i nie spocznę, póki nie napsuję tej partii tyle, ile sam dla niej przez lata wywalczyłem. #!$%@? nabierają młodych ludzi dla własnych korzyści.

Po drugie - nie działam w PFP, więc nie mów do mnie w liczbie mnogiej.

Po trzecie - to ty, wraz z Anną-Marią Żukowską oskarżasz PFP o zrobienie konwencji, więc onus probandi leży po twojej stronie.
  • Odpowiedz
A bo lubię. Ja akurat byłem w sztabie wyborczym JKM i nie spocznę, póki nie napsuję tej partii tyle, ile sam dla niej przez lata wywalczyłem. #!$%@? nabierają młodych ludzi dla własnych korzyści.


@Sowiet_Kusy: W jaki sposób nabierają? Co wywalczyłeś dla partii JKMa?

Po trzecie - to ty, wraz z Anną-Marią Żukowską oskarżasz PFP o zrobienie konwencji, więc onus probandi leży po twojej stronie. Przedstaw jakieś zaproszenie na konwencję, albo
  • Odpowiedz
Nie widzisz co wkleił OP? Jak byk jest mowa o konwencji. Nie bez przypadku tak nazwano to wydarzenie.


@wojtas_mks: O, tutaj oskarżasz, kłamco!

PS. Oczywiście Gwiazdowski zdementował, nie była to konwencja.
  • Odpowiedz
Kto broni PiS? Ja?


@Tumurochir: Popierasz Gwiazdowskiego, który popiera POLITYKĘ PiS m.in. w zakresie 500+. Prawda czy fałsz? Nigdzie nie pisałem o obronie PiS, ale o obronie niektórych z ich postulatów. A post zgłaszam, ogarnij się człowieku, bo to nie wasze prymitywne grupki na Facebooku na których można klnąć, obrażać, manipulować i kłamać.
  • Odpowiedz
@Tumurochir: Cieszę się, że Moderacja trzyma ręke na pulsie i sukcesywnie usuwa Wasze kłamstwa, flood, manipulacje mające promować Bezpartyjnych oraz PiS i obrażać innych Mirków i Mirabelki.

Niestety tak się kończy, gdy nauczyciele protestują też w gimnazjach i niektórzy jak @Tumurochir mają całe dnie wolne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz