Wpis z mikrobloga

Na warszawską konwencję Polski Fair Play nie przyszedł... prawie nikt xDDD Jeszcze wczoraj czytałem, że 5 procent przebiją bez problemu, bo są popularni xDDD Cóż, wsparcie mediów ogólnopolskich i PiSu z Kukizem nie pomaga. Czyżby już powoli większość rozumiała, że to ugrupowanie z wolnym rynkiem i prawicą nie ma nic wspólnego, a jest jedynie trampoliną Bezpartyjnych do PiSowskiego rządu na jesień 2019?

Ciekawe czy PiS przyniósł już im brakujące podpisy czy nadal jeszcze nie? Bo w Polska The Times pisali, że mają to zrobić.

#bekazpisu #bekazgwiazdowskiego #gwiazdowski #polityka #4konserwy
wojtas_mks - Na warszawską konwencję Polski Fair Play nie przyszedł... prawie nikt xD...

źródło: comment_hTN2ofVT57UR9wQbaw31N6LAEKOUQRvh.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
Dodawali znaleziska o pustych salach,


@Volki: Przecież puste sale na spotkaniach to fakt.

Jeśli zdjęcie z konferencji Polski Fair Play jest zdjęcie z konwencji to czy to jest konwencja partyjna
  • Odpowiedz
  • 0
@wojtas_mks Puste sale Gwiazdowskiego czy Korwina to był fakt.

Ja mówię, że to zaczęli już wcześniej przeciwnicy Korwina, a dzisiaj popierający Gwiazdowskiego, Nowoczesną czy PO.
  • Odpowiedz
Nikt nigdy nie użył słów "konwencja regionalna", od początku było to spotkanie z mediami. Nie wiem skąd masz te informacje.


@hernvndvz: @Tumurochir: A skąd informacje, że to było spotkanie z mediami? Wrzućcie więc zaproszenie dla mediów z taką info i zakończcie temat w kilka minut, a nie przekrzykujcie się tutaj.
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Skoro była to konwencja regionalna, to pewnie musiała być promowana. Jakieś ogólnodostępne zaproszenie widziałeś? Wydarzenie na fb? Nie, bo nie było takiego zaproszenia. Natomiast wczoraj, na stronę facebookową PFP dodany został post, w którym czarno na białym napisane jest "konferencja prasowa".
  • Odpowiedz
konwencja była na początku marca i wyglądała o wiele lepiej niż ta konfederacji Korwina.


@ditoski: No nie bądźmy śmieszni. Na konwencji Konfederacji była moc, 800 osób ze ścisłą selekcją, bo chętnych kilka razy tyle, świetna sala w centrum stolicy. U Gwiazdowskiego zjazd przynudnawych działaczy na jakieś 200 osób xD
  • Odpowiedz
@hernvndvz: Czyli nadal po fakcie, bo to w rzeczy samej okazała się tylko konferencja. Piszę trzeci raz: WRZUĆCIE ZAPROSZENIE DLA DZIENNIKARZY NA KONFERENCJĘ WYSŁANE PRZED NIĄ I ZAKOŃCZCIE TEMAT, a nie przekrzykujmy się na nasze widzimisię :)
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Czyli rzucasz fake newsa, nazywasz konferencje konwencją a potem chcesz by anony wrzucały jakieś zaproszenie dla dziennikarzy, do którego nei mają dostępu?

a nie przekrzykujmy się na nasze widzimisię :)


Jesteś albo zajebiście bezczelny albo niewiarygodnie głupi manipulatorze.
  • Odpowiedz
@Tumurochir: @hernvndvz: Czyli nie wiecie czy była to konwencja czy konferencja? xD Najpierw się upieracie, że konferencja, a jak dopytuję to twierdzicie, że nie macie dostępu i nie wiecie.

Skoro na TT konkretna osoba z imienia i nazwiska (nie wiem kto to, jakaś dziennikarka?) nazwała to konwencją to z pewnością dostała informację, że to właśnie konwencja. Tyle. Jeśli to błąd w komunikacji to się do niego przyznajcie.
  • Odpowiedz
Masz dzbanie screen z profilu PFP, że to była konferencja.


@Tumurochir: Screen po fakcie. Z informacji krążących po Internecie było to zapowiadane jako konwencja. Może nie wypaliło? Nie wiem. Przypuszczam. Wy nadal nie potraficie udzielić prostej odpowiedzi, która zamknęłaby temat.

W jakiej komunikacji? Z działaczką SLD #!$%@?? xD

Mam Ci wysrać oficjalne dementi od Gwiazdy dla jakiegoś kretyna
  • Odpowiedz