Wpis z mikrobloga

@gokusan: Generalnie gdy są tego typu wady to robi się programy wymiany, Samsung również, bo to i tak wycieka. A tu dwóch mistrzów coś słyszało i gada.
  • Odpowiedz
@novyr9 a czy ja powiedziałem że nie będą tego wymieniać? W czym masz problem? Podzieliłem się tylko informacją jaką dostałem. Samsung nie jest jedyną firmą agd której coś nie wyszło. To normalne. Po prostu w mojej prywatnej opinii nie kupił bym piekarnika za ponad 2500 zł który oferuje to co ten model, a w dodatku jest wadliwy, ale ofc autor tematu nie mógł o tym wiedzieć. Nie mam zamiaru ci udowadniać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rabusek: s z u f l a d y
Tam na samym dole gdzie nóżki szafek, jest taka "deska" to cokół.
Bardzo wysoko masz szafki od podłogi, stąd moje pytanie bo bez powodu tak się nie robi ale po reakcji wnoszę że szuflad nie masz, no chyba że stolarz Ci o nich nie powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@HHHHHH: hej mozesz podrzucic jakis kontakt gdzie robiles te kuchnie za 11k? :) aktualnie szukam kogos we Wro i nie jest lekko

" rozstrzał w hui... we Wro 11k za podobną, ja zamówiłem szafki na wymiar u producenta, białe lakierowane, same szafki kosztowały 4k, sam wszystko montowałem, blat kupiłem dąb za jakieś ok. 500zł (sam olejowałem). Zrobiłem jeszcze sobie szyny na ścianie, aby łatwo je montować. Generalnie, gdybyś chciał to
  • Odpowiedz
Bardzo wysoko masz szafki od podłogi, stąd moje pytanie bo bez powodu tak się nie robi ale po reakcji wnoszę że szuflad nie masz, no chyba że stolarz Ci o nich nie powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PajonkPafnucy: o k---a, są szuflady w cokołach? Wróciłem do wątku i teraz ogarnąłem XD Chyba mi k---a nie powiedział.
  • Odpowiedz
@novyr9: Tez planuje cegiełki, jaki blat dałes? Niby drewno najlepiej pasuje, ale boje się o trwałość i myślę nad białym blatem z konglomeratu kwarcowego, ciekawe tylko jak to sie zgra
  • Odpowiedz