Wpis z mikrobloga

@siwymilek: Rozkmin definicje slowa stabilnosc, to zrozumiesz co to znaczy, ze jest stabilniejszy. A jak nie wiesz jakie problemy na codzien maja ludzie ktorzy kupili iphone Xs max to googlaj bo nie chce mi sie listy robic xD ten telefon to smiec 21 wieku. Galaxy S3 dzialalo lepiej niz to gowno za 9000pln
  • Odpowiedz
@MokreFilcy: będziesz zachwycony. Ja tydzień temu przesiadłem się z xiaomi mi 5 na iPhone 8. Nie zdawałem sobie sprawy, że odczuje aż tak pozytywną różnice
  • Odpowiedz
wyświetlacz IPS 1334 x 750 w telefonie za 2k xD
Nawet za 500 złotych nie kupisz takiej biedy z androidem, musiałbyś chyba szukać galaxy s2 po lombardach no ale nawet tam już OLED był.
  • Odpowiedz
@kipowrot: każdy iOS, choćby i z ajfonem 5 albo i nawet 4 będzie lepszy od jakiegokolwiek z-------o gangroida! Siódemka to ciągle przyzwoity sprzęt jak na 2019 no chyba że się masturbujesz przy cyferkach z antutu i spać przez to nie możesz to masz problem.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@frutson: przecież rozdzielczość to nie wszystko, szczególnie na takim ekranie, gdy porównuje ekran mojego mi 5, a na przykład iPhona 8 to ten drugi jest zdecydowanie lepszy.
  • Odpowiedz