Wpis z mikrobloga

@Reepo: Zawsze mnie ciekawiło jak to przeliczacie. Możesz pracować ile tylko chcesz i za każdą godzinę masz płacone? Wszystko przeliczasz na to ile zarabiasz na godzinę? Jak w pracy masz 100zł/h, a po pracy miałbyś okazję dorobić po 80zł/h to nie, bo w pracy za godzinę byś miał więcej mimo, że i tak będziesz siedział w domu xD?
@AppleDash: Żenujący bo co? Jak jest promocja i ktoś stoi w kolejce to odpuścić? Jest promocja, została ogłoszona więc jeśli ktoś ma ochotę to niech sobie stoi. Żenujące byłoby gdyby stał i narzekał, że musi stać.
@polik95: i wtedy wchodzę ja, cały na biało. Nie patrząc na kolejkę wchodzę pierwszy i wyciągam legitymacje ZHDK, która oczywiście nie upoważnia mnie do dostania lodów bez kolejki, ale próbować warto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@polik95 to tak jak jest noc muzeów. Ja sobie w dzień elegancko wejdę za 10zl muzeum prawie puste, a przychodzą ludzie w kolejce w środku nocy i zwiedzaja w tym tłumie. Ale za darmo xD
@polik95: o #!$%@? wam chodzi, to wasz czas? już nawet stać do promocji w kolejce nie można, bo wykopki przecież każdą minutę #!$%@?ą za 100zł/h co by się nic nie marnowało. gdyby było coś takiego to bym sobie postał z kumplami i czas by fajnie minął, ale wy wieczne problemy xDD