Wpis z mikrobloga

@grubson234567: nie wiem czy to akurat pisowsli troll, ten portal kojarzę - on robi wszystko dla odsłon. Zmyśla "listy", sama produkuje takie kontrowersyjne "ogłoszenia", która jakaś Jadwiga znalazła na klatce schodowej czy w windzie. Ale mimo wszystko nie jest to partyjna strona.
@prnppp rozglądnij się kto najwięcej krzyczy, sprawdź profile, poznaj temat od podszewki i wtedy zobaczysz że tylko ludzie którzy za wiele nie osiągnęli plują w każdą ze stron bo mimo własnej głupoty czują się nadal pokrzywdzeni że #!$%@? mają i nie widzą w tym ani jednego % własnej winy.

Policja strajkuje źle, pielęgniarki też zło, teraz nauczyciele... jedynie #!$%@? kto sie nie burzy to ochotnicza straż pożarna która ledwo wiąże koniec z
@v1lk: #!$%@? jak mnie #!$%@? takie #!$%@?. Ja byłem uczniem WZOROWYM zarabiam 5 razy tyle co nauczyciele ale bym tym nierobom nie dał złamanego centa za lecenie w #!$%@? i podejście do uczniów. Jak mi przeszkadza niech się zwolnią #!$%@?. Tak ja robiłem jak mi było mało i polecam każdemu. A jak jesteś #!$%@? warty to się #!$%@? trzymasz tej posadki w szkole jak diabeł sołtysa i piszczysz jak taki pies