Wpis z mikrobloga

Jak sobie tak poprzypominam nauczycieli z lat szkolnych to na palcach jednej ręki mógłbym policzyć tych którzy zasługują na podwyżkę.

Nauczyciel wosu i historii w szkole średniej raczył nas na zajęciach filmami Byzuch, Byzuch 2 Rewizyta (serio xD). Przez 3 czy tam 4 lata jak miałem te przedmioty to słuchałem tylko o hitlerze, bolku i #!$%@? na platforme.
Fizyki to praktycznie nie miałem bo nauczycielka uznała, że nie będzie nas uczyć czegoś czego i tak nie wykorzystamy więc dla świętego spokoju odpalała jakiś tam program edukacyjny tylko po to żeby nie było przypału jak ktoś z dyrekcji wpadnie na zajęcia (xD). Ile musiałem się na studiach #!$%@?ć z tej fizyki żeby nadrobić zaległości z każdego działu :c
Już nawet mi się nie chcę pisać o nauczycielach przedmiotów zawodowych (kto był w technikum ten wie, że tacy dzielą się na tych bardzo dobrych i tych bardzo #!$%@?)

Reszta nauczycieli nie była jakaś tragiczna, ale do dobrego pedagoga im dużo brakowało.
#strajknauczycieli #strajk
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sensu: Ambitni nauczyciele pracują, bo naprawdę to lubią, a cała reszta spojrzy na zarobki i szuka lepiej płatnej pracy. Zostają tylko ci, którzy godzą się na tak niskie wynagrodzenia w zamian dając dokładnie tyle samo z siebie.

Z drugiej strony nie podnosząc pensji nauczycieli skazujemy nasze dzieci na to, że będą ich uczyć coraz to większe głąby - jak ciebie fizyki czy historii.
  • Odpowiedz