Wpis z mikrobloga

I zanim wyjdę do "pracy" pochwalę się raz jeszcze moim życiowym sprytem, za który Wy płacicie xD
To prawda, pracuję 18 godzin w tygodniu. Sprawdziany tworzę i sprawdzam na lekcji, bo #!$%@? mam na jakąś realizację programu nauczania, lekcje mogą trwać krócej, nikt od tego nie umrze. Na przerwach siedzę na fejsie, bachory robią co chcą - są szczęśliwe, więc po co mam dyżurować i się #!$%@?ć? Na rady nie chodzę, bo gówno mnie obchodzą problemy szkoły i uczniów. Olewam też wszystkie szkolenia o tym jak np. traktować dzieciaki z depresją. Niech pójdą pobiegać xD

Hahahahahahaha, i jeszcze mamy strajk, a Wy pewnie idziecie dzisiaj do roboty na osiem godzin xD

#strajknauczycieli #szkola #polska
  • 20
@giovan-a ja #!$%@? ta praca 3 lata temu bo mialem za duzo wolnego i dziewczyna mowila ze jestem #!$%@? leniem i nic nie robie a po za tym z dyrka walilismy wiadro na przerwach i smialismy ze szkolen, wypisywalismy listy obecnosci z tych szkolen/rad pedagogicznych a hajs z tego wywalalismy na skiny w csie. Ogunie to 8k za taka prace to zdecydowanie za malo no i musialem powiedziec dyrce ze #!$%@? ona
I popieram... w pełni... a jako nauczyciel rozumiem doskonale. Też uczę się mieć wszystko gdzieś. uczę się... także sporo jeszcze przede mną do Twojego stanu, dlatego ogromny plusik za podejście