Wpis z mikrobloga

trzeba być naprawdę niepoważnym albo nie pamiętać okresu swojej edukacji żeby popierać strajk tych idiotów
oczywiście wykluczam wszystkich trolli politycznych których jest tu pełno

#strajknauczycieli
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shatuszka: Moze cos jak ZnanyLekarz to ZnanyNauczyciel.
Kazdy uczen i rodzice dostawaliby z MEN login i haslo i wystawialby opinie i oceny nauczycieli :D
Z tego ranking i kasa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Wurmloch: regularnie jest to zaznaczane, niestety ginie pośród reszty syfu w takich dyskusjach.. to jest oczywiste że wraz ze wzrostem płac, wzrośnie także poziom nauczania, ale to zbyt skomplikowane dla niektórych ¯\_(ツ)_/¯ trafne nawiązanie do Hazlitta
  • Odpowiedz
  • 6
@kszychu oczywiście, że edukacja jest potrzebna tylko problem jest taki, że szkoła niczego nie uczy. Lata nauki szkolnej pamiętam jako najbardziej zmarnowany czas w sowim życiu, wszystko co ciekawe, potrzebne i w późniejszym życiu przydatne nauczyłem się sam w domu. Nauczyciele jak chcą pieniędzy niech zmienia pracę, dziś i tak większość dzieciaków musi chodzić na korepetycje - na jedno wyjdzie czy się nauczą tego w szkole czy nauczy ich korepetytor
  • Odpowiedz
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa:
"tylko że lepiej te pieniądze przeznaczyć na rozwój szkolnictwa wyższego" - to ty chyba nie wiesz jaki beton jest na wyższych uczelniach w Poslce i jak blokuje się rozwój nauki w tym kraju kosztem wygodnych posad co się potem przekłada, że kształcimy kolejne pokolenia, które idą tą złotą myślą edukacji.

Jeśli na coś miałby iść pieniądze, żeby zmienić edukację to na głębokie reformy oświaty, co i tak by się
  • Odpowiedz
  • 5
właśnie rozumiem tylko że lepiej te pieniądze przeznaczyć na rozwój szkolnictwa wyższego niz na tych pacanów którzy byli za glupi żeby znaleźć pracę, wybrali pójście na pedagogikę i teraz swoją frustrację wyładowywują na dzieciakach samemu żyjąc w strachu przed gnębiącymi innych dzieciaków łobuzami


@Pedalski_Wlamywacz_Dwa jak dla mnie podałeś koronny argument za tym, żeby poprawić ten stan rzeczy, czyli argument ZA podwyżkami ;)
  • Odpowiedz
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa Dalsze niskie płace na pewno poprawia ten stan rzeczy... Małe płace sprawiają ,że czesto biorą ludzi ktorzy się do tego nie nadaja z brakow kadrowych. Juz bym zabrał roszczeniowym górnikom i zaiwestował w edukacje. Dodac do tego walke z nepotyzmem i mozna wyłonić swietne kadry. Ale lepiej tylko narzekac ze nauczyciele to idioci...
  • Odpowiedz
@Paula_pi: Perspektywa mocno się zmienia w zależności od tego, czy pojawiły się u Ciebie problemy z nauką czy
nie. Zaufaj mi, nauczyciele w dużej części to zwyczajni psychopaci, którzy podświadomie wybrali ten zawód, żeby mieć możliwość znęcania się nad dziećmi. Niestety nie widzę innego wyjaśnienia pewnych zachowań.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Ja popieram, PiS na na wszystko ma kasę tylko nie dla ludzi co ratują życia, kształcą pokolenia i tych co to wszystko sponsorują. Aktualne rozdawnictwo to nic innego jak otwarte, bezczelne kupowanie głosów z polityka "dziel i rzadz". ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
U mnie w klasie z rozszerzoną matmą wyglądało to tak, że pierwsza nauczycielka nam powiedziała że ona nie umie rozszerzenia, a jak nam ją zmienili to druga kazała nam chodzić na korki XD


@shatuszka To się zgłasza takie rzeczy do kuratorium.
  • Odpowiedz