Wpis z mikrobloga

trzeba być naprawdę niepoważnym albo nie pamiętać okresu swojej edukacji żeby popierać strajk tych idiotów
oczywiście wykluczam wszystkich trolli politycznych których jest tu pełno

#strajknauczycieli
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@POL94: tak, na pewno stare prukwy na wypierdziałym stołku będą nagle przykładnymi nauczycielami i pracownikami miesiąca bo dostaną kilkaset brutto więcej
Może to ewentualnie zachęcić młodych do pchania się w to szambo nauczycielstwa ale nauczyciele to kręg starych koni
  • Odpowiedz
  • 22
@POL94 ja nie miałem problemu ze zdawaniem, wręcz byłym jedyny z lepszych uczniów i jestem przeciwnikiem podwyżek i UWAGA teraz runie twój światopogląd:

przeciwko podwyżką są nie tylko dwójkowicze
  • Odpowiedz
@POL94: to niech pieniądze idzie w parze z jakością. Osiągnięcia uczniów w olimpiadach/ konkursy/ zaangażowanie w życie szkoły / szkolenia dodatkowe
A o nauczycielach wfu nawet nie mówię XD
  • Odpowiedz
Biorąc pod uwagę jak wygląda standard nauczania to tak średnio jest popierać ten strajk, oczywiście byli, są i będą nauczyciele którzy cię nauczą wielu rzeczy ale większa część tych ludzi uczy w taki sposób że nie idzie się uczyć na lekcji
  • Odpowiedz
@Paula_pi: XD Zazwyczaj jest tak, że uczniowie nie lubią większości nauczycieli. Moja klasa lubi zaledwie dwóch. Tak naprawdę można by ich wszystkich zwolnić i po prostu puszczać nam prezentacje. Jedynie nauczyciele z angielskiego i matmy się do czegoś nadają.
  • Odpowiedz
@POL94: no dlatego mówię
Niech będą podwyżki ale z głową a nie „ok macie”i rozrzut hajsu nad każdym.
Niech będzie jakaś poprawa w systemie (usunięcie gimnazjum nie wystarczy), niech uczniowie widzą że nauczyciel chce ich czegoś nauczyć, pomoże jak ktoś będzie miał problem.
U mnie w klasie z rozszerzoną matmą wyglądało to tak, że pierwsza nauczycielka nam powiedziała że ona nie umie rozszerzenia, a jak nam ją zmienili to druga
  • Odpowiedz
  • 2
@shatuszka akurat ten drugi komentarz. tak patrzę to niektórzy nauczycieli rzeczywiście dali d--y ucząc was czytania ze zrozumieniem xD bo te angielskie wtrącenia to rozumiem z przesiadywania w piwnicy
  • Odpowiedz