Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Niczysta: no zachowanie typowe dla fanatyków dowolnej opcji politycznej. Poczytaj, jakie rzeczy wygadywał publicznie Śmieszek (ten przydupas Biedronki), Swetru, Zandberg, co wygadują hardzi lgbt czy feministki, zwolennicy kaczorka, Grzesia itd. Każda skrajność z takimi objawami to jest porażka systemu edukacji i ewolucji, która wyposażyła ludzi w mózgi do myślenia.
  • Odpowiedz
  • 45
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa większość przeciwników strajku wśród moich znajomych ledwo zdawało z klasy do klasy. Ciężko im pojąć, że może gdyby zarabiali więcej, to nauczyciele by się starali bardziej.
  • Odpowiedz
@Paula_pi: mój ulubiony argument XD
Nie popierasz strajku? PEWNIE BYŁEŚ SEBOM NIEUKIEM!11!!1

Ja miałam średnią jedną z wyższych w szkole/ stypendium co rok od podbazy do 3 liceum i lubiłam się uczyć ale to co #!$%@? moi nauczyciele to głowa mała.
I owszem, niech mają te godne pieniądze i podwyżkę ale niech za tym idzie jakaś zmiana w systemie a nie HURR DAJ MNIE
  • Odpowiedz
@buczubuczu: I to jest przerażające.
Wraz z postępem internetu, mam wrażenie, że sytuacja się co raz bardziej pogarsza ;/ Nie możesz być "w środku" musisz wpaść albo w jedną skrajność, albo drugą, bo cię reszta zjedzie.
  • Odpowiedz