Wpis z mikrobloga

Pamiętam gdy zaczynałem pisać na tym tagu, jak on wyglądał - okej, też czasami były jakieś krzywe akcje, ale było dużo "wspierania się", jakiekolwiek porady, dyskusje nad naszym położeniem, czy z tego da się wyjść, co by można było ewentualnie zrobić żeby z tego wyjść, sygnały że cię rozumiem, bo moje życie wygląda podobnie.
Natomiast teraz jak to wygląda? Cały czas tylko "p0lka śmierdzi, 168.5 wzrostu, polacka morda 2/10". Sam nie lubię robić jakieś kultury z tego że jesteśmy zwykłymi nieudacznikami, co nie zmienia faktu że właśnie ta "kultura" przegrywu niesamowicie upadła, również przez trolle.
W ogóle nie wiem, skąd się wziął ten motyw #p0lka. Niby jesteś prawiczkiem i mówisz że nie masz kontaktu z kobietami, ale piszesz że wiesz jakie #!$%@? to one nie są. Na podstawie czego? Przecież nie własnych doświadczeń, więc tego co przeczytałeś na wizaż czy na wykopie? Oczywiście, że znajdują się odpady wsród tej płci tam samo jak u mężczyzn, faktem jest że ta hipergamia i roszczeniowość się zwiększa, w końcu mamy XXI wiek. Mimo to skoro uważasz że dziewczyny to takie kur**, szmaty, dziwki, to dlaczego jednocześnie płaczesz, że nie masz z nimi kontaktu? Przecież powinieneś się cieszyć. A na końcu to nie ich wina, że urodziliśmy się gównami.

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #feels #depresja #gorzkiezale #zalesie #gownowpis
  • 20
@hauser15: brakuje twoich wpisów, każdy z nich jest bardzo wartościowy. Ale chyba powinieneś oddzielić P0lki od reszty dziewczyn. P0lka to typowa karyna, chyba nikt tutaj nie myśli ze każda dziewczyna z Polski to typowa p0lka. Tu chodzi jedynie o skrajne przypadki. Choć ja sam się muszę przynznac ze cześć wpisów pisze pijany albo naćpany zazwyczaj wtedy wyzywam różowe. Ale boli mnie to ze nie ma tu żadnego wsparcia i każdy kto
@hauser15: kiedyś na hasztagu było 5-10 osób w tym ty i np. @LajfIsBjutiful które wskazywały palcem w jakim kierunku jest pisać żeby było kreatywnie, śmiesznie, intrygująco czy nawet kontrowersyjnie, dzisiaj nie ma no i 70 % to takie klepanie formułek, byleby napisać
ja zawsze byłem za wspieraniem, no ale widzisz jak to jest taki Kaiser czy Aurena za plecami mnie opluwał bo '' w sylwestra mescudy nie było, to ruchał ''
@hauser15: widocznie wykop przyciągnął taki element... Ale kiedyś faktycznie było lepiej, bo nie było jakichś #!$%@? godlewskich, showupów, głupich patostreamerów itp.
A może "nowy narybek" jest #!$%@? "wiecznym prawictwem" i hipergamią przez te różne tindery, bajery...
@hauser15: ten tag ma więcej bolączek przez które odechciewa się tu w ogóle wchodzić

Przegrywy są strasznie skrzywdzeni przez los, ale tego, że karyny i sebki też wychowywały się w patologicznych rodzinach to już nie zauważają. To, że dziewczyna wybiera agresywnego idiotę na partnera też jest efektem jej problemów rodzinnych, a nie świadomego widzimisie

Mają problem z tym, że dziewczyny wolą bogatszych, przystojniejszych i bardziej zrównoważonych facetów. Szok. A po nocy
@z_buta_wjezdzam: Czyli osoby mająca depresja nie myśli o jedzeniu o piciu? Seks to taka sama potrzebna naturalna jak każda inna, to po pierwsze. A po drugie nie sprowadzaj tego wszystkiego tylko do #!$%@? w cipce, ale też do potrzeby bliskości, akceptacji samego siebie, swojego ciała, pewności siebie, świadomości że komuś na tobie zależy - takie rzeczy chyba akurat pomagają osobom chorym na depresję, czy nie?