Wpis z mikrobloga

  • 9
@WielkiNos aż mi się przypomniała sytuacja jak u mnie na osiedlu koło takiego nowego odcinka chodnika ekipa zasadziła różne roślinki i nie wiem czy tydzień minął po oddaniu do użytku a na spacerze spotkałem jakiegoś typa który wyrywał trawę ozdobną czy #!$%@? wie co to było, pakował do wora a wór do plecaka ( _) do dziś żałuję że go nie kopnąłem w dupę jak się schylał
  • Odpowiedz
@WielkiNos Taaa ile razy to słyszałem - to tylko jeden. To łatwo odnieść do alko, kradzieży, wyrzucania śmieci itd. Jak każdy zerwie jeden, to po 2 dniach nie będzie żadnego…
  • Odpowiedz
@WielkiNos: O co chodzi z tym 'he still can't do bare minimum'?
Tzn. ja znam angielski, ale o co chodzi z umieszczeniem tego w takim kontekście? To jakiś zwrot mający konkretne znaczenie?
  • Odpowiedz
prawdziwa komunistka


@MetalowyBieg: dlaczego twierdzisz, że ta dziewczyna w jakikolwiek sposób reprezentuje poglądy lewicowe? Jako wyborca lewicy się nią brzydzę bo własność publiczna jest święta. Tak samo jak debilny seba w bluzie to nie jest prawak tylko troglodyta zasłaniający swoje upośledzenie ideologią narodową (gdzie nie uważam patriotyzmu za coś złego ale patriotyzm w wydaniu sebów wyklętych jest rakowy) tak ta "Julka" to idiotka zasłaniająca swoje upośledzenie ideologią lewicową (o ile to
  • Odpowiedz