Wpis z mikrobloga

@United: Raczej gra bez trybu hardcore jest niegrywalna xD
W każdego bf'a grałem tylko na hardcore. Gra traci sens jak żeby kogoś zabić muszę #!$%@?ć w niego cały magazynek. Tym bardziej snajper powinien brać innych na hita.
@OREO-30: Cały magazynek? W bf4 z każdego karabinu zabija się w 5 do 7 strzałów. Przecież to nawet nie połowa magazynka. Może wystarczy po prostu celnie strzelać? Tryb hardcore sprawia że nie wygrywa ten kto lepiej celuje tylko kto pierwszy ten lepszy. Nie me sensu wtedy też branie czegokolwiek innego niż bronie z dużą szybkostrzelnością. A snajpa nie powinna zabijać na strzała (no chyba że w formie sweet spotów tak jak
@United: Raczej gra bez trybu hardcore jest niegrywalna xD


@OREO-30: No dokładnie bez sensu stosować jakieś taktyki kiedy np. chcesz zrobić jakąś zasadzkę wybiega ci koleś ty w niego #!$%@? cały magazynek z stg44 on sobie wesoło biega skacze i #!$%@?, to samo z pancerfausta typ dostaję Intraco 33%energi( ͡° ʖ̯ ͡°)
@United: Daj spokój ta gra jest żałosna pod tym względem. I ja naprawdę nie oczekuje 100%realizmu od gry ale to nie ma na celu wspólngo nawet z realiami strzelania do ludzi( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Brunner: No nie wiem ja tam nie mam problemu z robieniem zasadzek i zabijaniu nawet 4 typów na jeden magazynek. W czasach bf3 też byłem noobkiem jak ty i też grałem tylko hardcore ale potem postanowiłem że nie chce byś już frajerem ze środka tabeli i k/d ratio 1 tylko chce mieć realny wpływ na mecz. Powoli grałem coraz lepiej i jednocześnie odkrywałem jakim niezbalansowanym syfem był tryb hardcore więc w