Wpis z mikrobloga

@Yog-Sothoth: no ok, ale spawacze nie płaczą, że wykonują swój zawód z powołania i że za mało im płacą xD Pytam, bo zastanawia mnie właśnie ta skala "nauczycieli z powołania", bo ja na takich praktycznie nie trafiałam.
  • Odpowiedz
@kaska_bstok: również ledwo kilku miałem, którym cokolwiek zależało, reszta to streścić lekcję z podręcznika, zadać zadanie i sprawdzić

a wszyscy opowiadają w telewizji ile to oni się muszą przygotowywać do lekcji w domu
  • Odpowiedz
@kaska_bstok: jak dla mnie połowa nauczycieli powinno dostać wypowiedzenia umowy o pracę, dlaczego ja muszę płacić belfrowi jak on będzie się cały tydzień #!$%@?ł, a z moich podatków dostanie wypłatę. Co mam zrobić z dzieciakami jak nie pójdą od poniedziałku do szkoły? To jest chore co oni robią, a wykorzystują fakt że zbliżają się wybory i na pewno im "dadzą" żeby kupić sobie głosy nauczycieli, tzn w większości niespełnionych zawodowo magistrów
  • Odpowiedz
@kaska_bstok Był tutaj post jakiegoś Mirka nauczyciela stazysty i dużo rzeczywiście nie zarabia więc kierują się do tych którzy to regulują. A że związki to patologia to robią to w bardzo nieudolny sposób psujac sobie PR.
Nie wiem co to znaczy nauczyciel z powołania. Miałem nauczycielke z ktroa można było pozartowac a po szkole nawet wyjść do baru (czasy liceum żeby nie było) a z drugiej strony miałem nauczyciela gdzie w klasie
  • Odpowiedz