Wpis z mikrobloga

@Polonek1318: po kilku latach pracy moja pensja to ponad trzykrotność pensji mojej matki nauczycielki z 30 letnim stażem, która dostała order zasługi dla edukacji. No ale wg wykopków jest nierobem i na pewno dręczy dzieci xD musieliście chodzić do najgorszych szkół i pewnie na dwójkach lecieliście albo was puszczali z litości bo wśród moich znajomych jest jedna opinia „z nauczycielami jest jak z każda inna grupą ludzi, są w niej i
@Polonek1318 byłem belfrem przez 2 lata. Nigdy, #!$%@?, więcej. Wolę dymać w tej fabryce starej, niż cudze dzieci uczyć. Sfeminizowane, rozplotkowane, zawistne i złośliwe środowisko nauczycielskie zje was i wysra w pierwszych miesiącach. Będziecie jak koty w wojsku. Jeśli zastanawiasz się, jak wygląda pokój nauczycielski w czasie przerwy, to wyobraź sobie: pokaz mody, sabat czarownic, saunę i okienko w ZUSie skompresowane w jedno. Dodaj do tego roszczeniowych rodziców, #!$%@? dzieci i złośliwą
Niech każdy z was spróbuję zająć się 20 dziećmi jednocześnie w wieku 5-10 lat. Powodzenia ;)


@SmerfChrapcio: o ile to nie są dzieci z getta i jakaś ostra patologia, to wystarczy sprawić, żeby dzieci się nie nudziły. IMO lepiej by to wszystko funkcjonowało jakby oddzielić ziarno od plew i pogrupować klasy według zdolności uczniów + klasy specjalne dla nygusów i prawdopodobnych przyszłych podopiecznych placówek penitencjarnych. Na niektórych lekcjach w podstawówce lwia
@stan-tookie-1: dziś jedna z Pań- gości w TVN24 próbowała uświadomić widzów że wuefista w domu przygotowuje lekcje i obmyśla co będzie robić. Nie mówię że nie, ale ile zajmuje zastanowienie się czy dzisiaj (jak zwykle) rzucę piłkę, czy zrobię bieg na 1000m
@Niebadzlosiem policja trochę na siebie zarabia, bo mandaty lecą do budżetu, a z budżetu pensja policjanta. Może nie zarobią na całą pensje, ale jak taka straż graniczna udaremni jakiś większy przemyt, to po sprawie sądowej budżet zyska kilkanaście tysięcy zł. Także myślę, że mundurowi coś tam wnoszą ( ͡º ͜ʖ͡º)