Wpis z mikrobloga

@kumpek20: nawet nie zamierzam dyskutować z prostakiem, który mi zaczyna wykładać swoje argumenty od jakichś wieśniackich tekstów, którymi może zaimponować kumplom spod remizy. Co to za licytacja kto ma ciężej?. Każdy zawód rządzi się swoimi prawami i ma swoją specyfikę, nie rozumiesz tak podstawowych rzeczy?. Idąc twoim tokiem rozumowania, to wszystkie żądania górników powinny zostać spełnianie, bo przecież ciągle pod ziemią i nieustanne ryzyko.
śmieszne jest te całe #!$%@?, najbardziej płaczą Ci co robią za te 2.5 tyś mieś na rękę. Weźcie się #!$%@? za robote, w Polsce da się zarobić normalne pieniądze, trzeba mieć tylko głowę na karku a nie marudzić i siedzieć na dupie popiając kawke
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Polonek1318: Od kiedy pamiętam nauczyciele #!$%@? uczyli, zawsze ich przedmiot był najważniejszy, wszyscy zachowują sie jakby postradali wszelakie rozumy świata. Twu, #!$%@?ć ten strajk, mi jak robota nie pasowała to ja #!$%@? zmieniam i nie strajkuje. A jak ktoś wczesniej powiedział: jakby zabrakło nauczycieli to by stawki wzrosły. Wot wolny rynek.
@Polonek1318: nauczyciele wf-u to w ogóle troche inna kategoria, nie mają kartkówek ani sprawdzianów do oceniania, nie muszą się w żaden sposób przygotowywać do zajęć, mogą rzucić piłkę i słynne podzielcie sie na drużyny i grajcie
@lucky_old_chump: te niedorajdy życiowe które zostaną i narzekają na wszystko :) które wyuczą kolejne niedorajdy życiowe na których będzie można zarabiać pieniądze bo będą otumanieni i będą idealną siłą roboczą. Proste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kumpek20: takie mam wrazenie wlasnie. W sensie nie obchodzi mnie ile zarabiasz bo moze i zarabiasz dobrze ale wartosc edukacji jest niezaprzeczalna wiec nie rozumiem o #!$%@? co chodzi z taka gadka. Ile masz lat gosciu bo brzmisz jak 12 latek ktoremu mamke kaze isc do budy w poniedzialek conajmniej jakby cie tam mieli gwalcic
@Polonek1318: i to zakładając że miał tylko jeden etat czyli 18h to całkiem nieźle, niech podniesie kwalifikacje i wybierze lepsza szkołę. Przy pracy 40h w tygodniu miałby 71 000 , czyli niemal 6000zł- całkiem sensowne pieniądze jak na nauczyciela wuefu!!! Sporo powyżej średniej.
@kszychu: xD chodziłem do szkoły ponad 10 lat temu, ale pamiętam że na pewno szacunku nauczyciel nie zdobywał tym ile zarabia i każdy miał w dupie ile oni zarabiają. Szacunek zdobywał/tracił tym jakim był człowiekiem, a nie zarobkami. 90% nauczycieli minęła się z powołaniem i tylko swoją życiową frustracje wyładowują na uczniach, podobnie jak bagiety jak na społeczeństwie
@lucky_old_chump: Bo mam #!$%@? na to po prostu, #!$%@? na ludzi że sobie nie radzą i tyle, śmieszy mnie to wszystko. Na takich ludziach właśnie się robi pieniądze ale co oni mogą o tym wiedzieć. Robią wokół siebie tylko szum. Nie pasuje? to idź do innej pracy albo się wykaż i idź dalej gdzie są już jakieś zarobi, ale nie, bo przecież większości nauczycielom ambicje kończą się na uczeniu fizyki w
@Polonek1318 cały czas powtarzam. Podnieśmy pensje ale z jednym warunkiem. Co roku nauczyciel zdaje razem z uczniami egzamin czy maturę. Od wyniku zależy pensja. 90%< to np. 4000 zł netto. Od tej kwoty idziemy. Tym sposobem wykluczymy z zawodu miernoty. Oczywiście te metodę trzeba by dopracować ale założenie jest słuszne. Nie każdy nauczyciel jest tyle samo wart a 80% z nich nigdy nie powinna pracować w zawodzie.