Wpis z mikrobloga

kiedy czytam tagi #tinder i #badoo to zadaje sobie jedno zajebiście ważne pytanie - czy w dzisiejszych czasach taki normik 6/10 jak ja, ma szansę na znalezienie różowego? w dobie hipergamii i to co ogólnie #!$%@? się na tinderze, badoo a nawet w realu przechodzi ludzkie pojęcie, i dodatkowo jakiś czas temu zostałem zrobiony w #!$%@? przez #szaramyszkadlaanonka i to już zupełnie mnie utwierdziło w przekonaniu że nie dla normika to. niby niczego mi w życiu nie brakuje bo mam dużo znajomych, nawet spoko pracę, przynajmniej dwie pasje które kocham i które sukcesywnie realizuje, no ale czasami przychodzą takie myśli, że przytuliłby #rozowypasek :(
#logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 8
@orion669: Sprawa jest #!$%@? musisz poczekać aż wszystkie te laski zostaną już kopnięte w dupę przez życie. Chyba że dostosujesz styl życia i znajdziesz #p0lka. Kup auto, zmień styl ubierania, siłka i kilka zaliczysz.
@bartpl: ale mnie nie interesuje przygodny seks tylko związek, na siłkę chodzę już 8 lat, to właśnie jedna z tych pasji które kocham, auto też mam nie najgorsze, styl ubierania chyba też wporządku. i też miałem kilka sytuacji takich nawiązujących do Twojego pierwszego zdania, w sensie dziewczyny z którymi rozmawiałem, skarżyły się że jakiś czas temu zerwały, albo że faceci piszą i później urywają kontakt i one się na nic nie
@sweetlive: to znaczy zrobiła w #!$%@?... może troche zbyt dramatyzuje, ale olała mnie gdzie nic wcześniej na to nie wskazywało, kontakt był wporządku, spotkanie przebiegło też bardzo dobrze, po spotkaniu kontakt tak jak wcześniej, i ni stąd ni zowąd kontakt ograniczony praktycznie do minimum, podejrzewam że wybrała sobie ,,lepszy towar z półki", no ale teraz pytanie, gdy szara myszka zachowuje się właśnie tak, to gdzie są te normalne xD