Wpis z mikrobloga

@DonKarleone akurat pochodze z takiej miejscowosci (wioski) ze mimo to ze czesc znajomych juz mieszka w miastach obok a czesc na miejscu to do tej pory jest grupa na fejsie w ktorej sa wwzyscy grajacy (20-35) lat i raz / dwa razy w tygodniu jest jakies granie a czasem nawet jakies piwo ze smieszkami jak za dawnych lat :) bycie dorosłym to nie bycie skazanym na zaprzestanie wszystkich fajnych elementow z dziecinstwa
@DonKarleone pochodzę z małej wsi i jakoś koło 2011 jednemu gospodarzowi się skończyła dzierżawa pola, to z organizowano tam boisko i przez kilka lat jak się zbliżała wiosna to graliśmy sobie z ekipą w piłkę do późnej jesieni. Czasami też się zjezdzaly się inne wsie i była taka jakby liga xD jak się wybierałem na studia to było dużo mniej meczów, ale jak przyjechałem na wakacje to mecze co kilka dni wróciły,
@DonKarleone Miałem z kumplami przez kilka lat taki sobotni rytuał - poker, szkocka i pizza. Pamiętam naszą ostatnią partię. Nie była wcale taka wesoła jak zwykle, bo wszyscy wiedzieli, że to już ten ostatni raz i nie wiadomo kiedy znów się zobaczymy w takim gronie(przyczyny to emigracja, zakładanie rodzin itd...). Minęło już kilka lat, a ja nadal wspominam tamten moment, kiedy podawaliśmy sobie ręce przy wyjściu (,)
...każdy z nas wyszedł z kumplami na boisko...

Szczęśliwie mnie to ominęło. Kumpli to ja miałem ale nie w ilości pełnego składu, a za resztą patologii z którą się wtedy stykałem nie płaczę.
@DonKarleone: Co jakis czas wracaja mi wspomnienia o grze w pilke lub siatkowke z kolegami gdy sie mialo okolo 15 lat i w okresie wakacyjnym gralo codziennie. Pozniej juz sie ludzie porozjezdzali w swiat - czesc do innych miast w PL, czesc za granice i nigdy sie juz taka paczka nie spotkamy (,) Chetnie cofnalbym sie o te kilkanascie lat wlasnie na ten okres wakacyjny - rano
dzis zagralem pierwszy raz po zimie, no i #!$%@? nie żałuję. Po 20 min chcialo mi sie rzygać, i padlem jak kłoda ;( #!$%@? szybkie 10 min regeneracji i graliśmy dwie godziny ;) Strzelilem dwa gole (bramkarz ledwo stal na nogach ale dzieki temu odpalił sobie tryb "kot") - no i #!$%@?, powołania do kadry jak nie bylo tak nie ma. Jak #!$%@? w tym kraju ma być dobrze?( ͡º ͜