Wpis z mikrobloga

@Nocozadzban: a co to za problem postawic maszyne wirtualna (°°

Dej mi, aby potem napisac ,,przestal dzialac po jednym uruchomieniu". Taaa komp mi smiga jak szalony przez te 20 lat, zbedne #!$%@? pousuwane z systemu, bateria jeszcze zwawa, zawiasy cale ale wez pozycz to juz #!$%@? bo zadbanego ,,trupa" wyslales. Dla LGR, Modern Vintage Gamer itd. to
@Nocozadzban: to teraz z tym daunem bedzie strimowal XD w sumie spoko, po tym pierwszym lajcie juz mialem niezla beke jak sie ten z wodoglowiem bulwersowal XD
@Bananowy_Kochanek: ej no tak moglo byc, przeciez wysylaja smiecie smieci XD ostatnio kupowalem retro kompy to jeden oczywista oczywistosc mial wylane kondensatory (dobrze ze duze bo to nie problem wymienic) no to wyobraz sobie jak zarzniete musza byc laptopy ze stara pasta.
@Nocozadzban: ale przecież to ,,ekspert" sorry ,,człowiek starej daty" ;)

@acctim: jak za grosze kupiles to zawsze z kilku złożysz jednego. Lipa jest wtedy jak jakieś #januszebiznesu nie powiedzą, że jest spieczone GPU tylko napisze ,,100% igła" w aukcji. Mnie to bardziej wpienia i rozśmiesza ,,brak zasilacza, HDD, RAM, baterii, zaślepek, gumek, śrubek, uszczelek, koszyka HDD, naklejek, wybrakowana klawiatura" i cena wyższa