Wpis z mikrobloga

@yellowshadow sorry stary ale gadasz głupoty, a sprawa jest bajecznie prosta. Nie ma DDR jedziesz po ulicy, jest DDR jedziesz po DDR, koniec kropka. Jeśli Ci nie pasuje odstaw rower. Kocham te tłumaczenia kolarzy. Sam jeżdżę kilka tys km rocznie, ale kolarzy nie cierpię. Patrząc na nich na przestrzeni kilku lat mam tylko negatywne skojarzenia : -nie przestrzegają przepisów, świateł, puszczania pieszych -na drodze w większej watasze się rozpychają, to zwyczajne chamstwo
@Dumdeedum: hurr durr robio z kostki drogi rowerowe, nie da sie jezdzic, uczmy sie od holandiii!!!

Po prostu #!$%@? ci rowerzysci pseudosportowi to podludzie. Jest wielu normalnych rowerzystow, ale jak typ sie ubiera jak na tour de france zeby do roboty dojechac to ma cos z bania. Po prostu sie popisuje. Tu juz nie chodzi o jazde na rowerze ani o sport bo takie zjeby sa w kazdym sporcie.
@Dumdeedum: #!$%@? rowerzyści jego mać xD jak im pasuje to raz chcą być traktowani jak samochód a innym razem jak pieszy. Najpierw płacz że nie ma ddr a jak są to i tak im nie pasuje. Jak nie ma ddr to powinni jechać po drodze ale jak stwierdzą że droga jest nie taka to jeb na chodnik. Rowerem do autobusu? Czemu nie. Zatrzymać się przed przejściem dla pieszych jak inne samochody
Ja #!$%@?, ale wy żałośni jesteście. Oczywiście fakt, że zachowujecie się #!$%@? wobec rowerzystow, jest okej?
Nie chce mi się dyskutować. Bo wypominać błędy rowerzystów jest łatwo. Ale Wasze, jako auta też jest łatwo. Taki @ArchDelux Podejrzewam, że jak widzi pieszego, który podchodzi do pasów, chociaż na wprost niego jest czerwone. To i tak dzida byle być przed pieszym. Już nie wspominam, żeby chociaż troszkę szacunku okazać osobą, które zwalczają otyłość, starają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Dumdeedum: gościu, ta DDR na czekoladowej to raz, że zaczyna się nagle 200m wcześniej z dziurawym wjazdem i bez oznaczeń, jak nie wiesz że tam się zaczyna to przegapisz, dwa nie ma przejazdu bez uskoku 50m wcześniej przez skrzyżowanie (krawężniki), trzy jest z kostki, więc pal w zad projektantowi, ale takie były kiedyś czasy, że wszystkie robili z kostki. Musisz mieć strasznie nudne życie, że czekając na przystanku na 133 z
@dudi_: jak ta ddr ciągnie się przez 5km w kwiatkowskiego a prosto na rondzie czy w lewo nie ma sensu bo w lewo masz auchan a prosto Tesco s dalej zadupie jakieś z magazynami