Wpis z mikrobloga

ja #!$%@?. Gościu lepiej się jedzie po równym asfalcie niż zjezdza i wjeżdża na chodnik co 100m i najczesciej już niema drogi dla rowerów.


@yellowshadow: osobówką też się jedzie lepiej 100km/h niż 50 ale kogo to obchodzi?
  • Odpowiedz
  • 7
@yellowshadow: wiesz co mieszkam w tej okolicy i tam przez 5 km nie ma żadnych sensownych zakrętów w sensie jak pojedziesz prosto albo w lewo to masz więcej dziur niż w serze a w prawo ładny asfalt i ddr
  • Odpowiedz
@yellowshadow: Kodeks drogowy mówi jasno - jest droga dla rowerów, to nią jedziesz, a nie sobie wybierasz gdzie masz lepszy asfalt, gdzie nie ma podjazdów itd. A po drugie to czasami warto zerknąć troszke dalej niż czubek własnego nosa i pomyśleć, że przez takich dwóch rowerzystów dziesiątki kierowców muszą zwalniać i przy dużym ruchu kombinować jak tych egoistów ominąć żeby im krzywdy nie robić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
@boguchstein: większość dróg to #!$%@? asfalt - moje lambo jeździ tylko po betonie.
Niech sobie dzbany kupią rowery dostosowane do warunków a nie na tyle #!$%@?, żeby po kostce nie jeździły
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@Dumdeedum: Soczyste "#!$%@? na ścieżkę rowerową pe*ale bo Ci #!$%@?ę" działało u mnie póki co w 100%. Niehumanitarne, niekulturalne, trzeba się zniżyć do ich poziomu, ale rezultaty spoko, więc polecam.
  • Odpowiedz