Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@korporacion: 1 zmiana to tak.: śniadanie, praca, po pracy zaraz siłownia, obiad, czasem coś białkowego na kolację, spanie.

2 zmiana: sniadanie, siłownia, praca, netflix, spanie. Czasami jak mam zawalony poranek to siłownia po drugiej zmianie wtedy już nie ma netflix tylko spanie.

3 zmiana: pierwszy dzień cały wolny, więc siłka do południa. Po nockach spanie do ok 11, śniadanie, ok 13 siłka, netflix, kolacja, robota. Kiedyś chodziłem zaraz po nocce na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korporacion: 4 brygadówka z nockami here plus 5-6 treningów tygodniowo xD tak mi to weszło w krew że nie widzę aby było ciężko :D

@picasssss1: o, dokładnie ten sam system mam. Tylko treningi 4-5 w tygodniu, w zależności jak mi tydzień wypadnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korporacion wszystko sie da pogodzić, ja mam jeszcze gowniaka lv2 i daje radę

@UjekF: dokładnie. Jak słyszę w pracy hasło, ej, segment ale ty nie masz dzieci i mieszkasz w bloku to masz czas na takie rzeczy jak siłownia.

A jak się spytasz kolesia co robił wczoraj wieczorem to otworzył browara i skakał po kanałch tv
@korporacion: lepsza wg mnie 2 zmianowka. dzien wolny rano silownia, przed nocka tez silownia. po nocce rano i caly dzien off i git. 3 zmianowka wg mnie gorsza ale da sie wplesc wszystko. zobacz jak u ciebie z sila po kazdej i przed kazda zmiana i dopasuj sobie bo kazdy inny