Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@korporacion: 1 zmiana to tak.: śniadanie, praca, po pracy zaraz siłownia, obiad, czasem coś białkowego na kolację, spanie.

2 zmiana: sniadanie, siłownia, praca, netflix, spanie. Czasami jak mam zawalony poranek to siłownia po drugiej zmianie wtedy już nie ma netflix tylko spanie.

3 zmiana: pierwszy dzień cały wolny, więc siłka do południa. Po nockach spanie do ok 11, śniadanie, ok 13 siłka, netflix, kolacja, robota. Kiedyś chodziłem zaraz po nocce
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korporacion: 4 brygadówka z nockami here plus 5-6 treningów tygodniowo xD tak mi to weszło w krew że nie widzę aby było ciężko :D

@picasssss1: o, dokładnie ten sam system mam. Tylko treningi 4-5 w tygodniu, w zależności jak mi tydzień wypadnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korporacion wszystko sie da pogodzić, ja mam jeszcze gowniaka lv2 i daje radę

@UjekF: dokładnie. Jak słyszę w pracy hasło, ej, segment ale ty nie masz dzieci i mieszkasz w bloku to masz czas na takie rzeczy jak siłownia.

A jak się spytasz kolesia co robił wczoraj wieczorem to otworzył browara i skakał po kanałch tv
  • Odpowiedz
@korporacion: lepsza wg mnie 2 zmianowka. dzien wolny rano silownia, przed nocka tez silownia. po nocce rano i caly dzien off i git. 3 zmianowka wg mnie gorsza ale da sie wplesc wszystko. zobacz jak u ciebie z sila po kazdej i przed kazda zmiana i dopasuj sobie bo kazdy inny
  • Odpowiedz