Wpis z mikrobloga

@pawelczixd: ja tam lubię wczesne dokonania pumpkinów, czy ich koncerty to żenada to nie wiem bo nawet jakoś ich nie śledzę ani nic, jednak patrząc na tegoroczny lineup to faktycznie w ogóle tam nie pasują i ogólnie porównując to co było w 2018 a co będzie teraz to jest dopiero żenada
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zerosum: zgadzam się z tym, 2018 jako całość i ilość też nie był jakiś szalowy, ale chociaż mieli pierwszoligowych headlinerow którzy zrobili im wynik. AM i Bruno grali tylko na najlepszych festiwalach, Gorillaz zagrali 11/10 i chyba koncert edycji a Depeche Mode to wiadomo, zawsze klasa. A teraz? Swedish House Mafia i Travis Scott. Ehh, trzeba szukać kupca na karnet
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zerosum: tylko, że te line up nie jest jeszcze pełny, sporo się zmieni.

Panowie, sprawdźcie line up na Glastonburry, zawsze do tej pory pokrywal się w znacznej części z Openerem. Ja tam jestem spokojny o poziom festiwalu w tym roku

Ja kupiłem 2 bilety weekendowe za zawrotną sumę 166zl, więc tak czy inaczej nie będę narzekał :)
@brck89: co ma się zmienić? sloty headlinerskie zapełnione, dojdzie jeszcze jeden co-headliner, w najlepszym przypadku Tame Impala, druga linia zapełniona popem i gównorapem. Nie ma już miejsca na duże zmiany. Dojdzie jeszcze kilka zagranicznych nazw, troche polskich i zamykamy lineup.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawelczixd: @RatKing: moim zdaniem niemal na 100% wrzuca Hoziera, niedawno wydał nową płytę i na bank będzie chciał ją wypromować. Poza nim myślę, że pojawi się przynajmniej 3 świetnych artystów