Wpis z mikrobloga

  • 0
@Minishcap
Nie mam odwagi teraz aplikować na taką pogodę, ale z korka wydaje mi się, że jest bardziej ziemisty, ciemniejszy i szorstki.
Tutaj jest taka batchologia z tym EN, że to głowa mała przecież...zmiany przezroczystości flakonu, kolor soku, raz wybijany batch code na butelce bez kodu na etykiecie, raz na etykiecie tylko.
Ja nawet widzę różnicę w korkach, kolorze etykiety, chyba nawet kształcie wewnętrznym flakonu xD
  • Odpowiedz
  • 0
@dradziak ta bardzo stara wersja ma mordercze parametry, na koszulce przetrwa pranie, a potem zabija inne perfumy. Na skórze podobnie, przetrwa prysznic i aplikacje innych perfum następnego dnia. Niestety nie jest to wersja z zestawu z żelem pod prysznic, który kiedyś był dostępny na iperfumach.
  • Odpowiedz
  • 0
@zolwixx
Czyli pachnie jak Encre Noire xD
Jak ręką w rękę przetestuję, to będzie wiadomo :D
@Minishcap
U mnie 79% ma bardzo dobre parametry i przy niej zostanę tak, czy siak :)
Nawet jak się okaże, że 78% lepiej się układa
  • Odpowiedz
  • 1
@TomTailor100
Sport jest spoko, ale dla mnie tylko jedna "prawilna" wersja jest EN :D
To musisz przetestować, bo jeśli lubisz EN, to jest to jest to fajna wersja na ciepłe dni :)
  • Odpowiedz
  • 1
@dradziak wersja z zestawu killerem nie jest, ale słabych parametrów też nie ma. Fakt, jest słabsza od najnowszego wypustu, ale mam wrażenie, że zapach ma jakby większą głębię i lepiej się rozwija.
  • Odpowiedz
@dradziak biorąc pod uwagę ceny nowych wypustów, starą wersję trzymam w szafie.
Sport jest fajny ale extreme to DNA pierwowzoru nie ma i traktuję to jako oddzielny zapach.
  • Odpowiedz
@dradziak: mam 120 odlewek do przetestowania, serio małe po 1-2ml. Na pytanie czy jestem jebniety powiedziałem daj spokoj na pół roku nic nie muszę kupować. Wystarczył tydzień by skłamać xD ale teraz serio chwile potrzebuje chillu od kupowania do testów ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@TomTailor100: kogo chcesz oszukać? Parę dni z pogodą po 20+ stopni i będziesz już szukał czegoś na lato. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@dradziak: dej mnie trochę tej starej, bo pamiętam była ciekawa, a teraz to tylko takie tam pyliste drewienko, zero grobowego mroku. (,)
  • Odpowiedz
  • 0
@tagujto
Czyżby starsza wersja EN?
Bo widzę głębsze wytłoczenie w korku (mam taką teorię, że poszczególne batche różnią się też głębokością wytłoczenia napisu :D).
  • Odpowiedz