Wpis z mikrobloga

@harpiowata: no nie bo generalnie prawacy nie zawsze są konserwatywni. Ja jestem wolnościowcem niewierzący za aborcją, eutanazją i przeciw małżeństwom jako umowy którą mogą zawrzeć tylko 2 osoby różnej płci, ale też przeciw adopcji homoseksualistów. Nie każdy lewak jest zły tak samo jak nie każdy lewak jest "tolerancyjnym hipokrytom" :) mam koleżankę która toleruje moją nietolerancje a nie szczeka jak lgbtqwerty xD ludzie nie są czarno biali a takie posty są
@animelover_97: wiesz ze są badania, które wykazują iż dzieci wychowywane przez homoseksualitów mają wieksze prawdopodobienstwo na bycie homoseksualistą niż dzieci wychowywane przez heteroseksualnych rodziców?
Monkey see, monkey do.
@animelover_97: Idąc tą logiką ja rozumiem, że gdzieś był osobnik "x" , który zaczął zarażać i tamte osoby zarażały następnych i tak dalej i tak dalej. Może szatan jest tym 1 osobnikiem... Idąc dalej tą logiką jak chcemy wyleczyć świat z homoseksualizmu to powinniśmy ich zamykać na jakiś czas w ośrodkach z pięcioma-sześcioma mężczyznami hetero, by zadając się z nimi, stał się także hetero. Czemu jeszcze żaden prawak na to nie