Wpis z mikrobloga

Myśle nad przerzuceniem się ze zwykłych fajek na podgrzewacz i mam pare pytań, 2 lata temu przez tydzień grzałem iqosa ale ciekawy jestem jak to wyglada w dłuższym czasie.

1. Czym się różni glo od iqos?
2. Czyn się różni iqos 2.4 od 3? I chyba jeszcze jakiś jeden jest.
3. Jak kwestie zdrowotne? Jeden użytkownik pisał tutaj o szkodliwości aluminium w heetsach po podgrzaniu.
4. Jaka najlepsza promocje można wyhaczyć?
5. Jak się sprawuje bateria po dłuższym czasie?

#iqos #papierosy #glo
  • 9
@Niss:
1. Iqos podgrzewa od srodka tyton, glo z zewnatrz.
2. 2.4 juz nie ma. Jest 2.4+. Roznice:
Ladowanie pomiedzy podgrzaniami:
2.4+ = 4 min 10 sek
3.0 = 3 min 30 sek
3.0 multi = od strzala pod rzad 10 wkladow

Wydajnosc baterii:
2.4+ = 20 wkladow potem 120 min do pradu
3.0 = CHYBA do 30 wkladow potem 120 min prad
3.0 multi - po kazdych 10 na 75
@Niss: dodam kilka zdan ale laksa dobrze pisze , co do kwestii zdrowotnej nie zaciagasz sie dymem a substancje szkodliwe sa zredukowane O 95% wiec warto z fajek sie przezucic aha i mie ma biernego palenia , bo wydychasz aerozol z podgrzewania . Najlepsza oferta to przez handlowca 150zl i 3 paczki plus kody. Bateria dzial dlugo o ile uzywasz orygimalnej ladowarki.
Tyczy sie iqosa , nawet nie masz co porownywac e papierosow gdzie na grzalce smazy ci sie jakas ciecz ktora kolo papierosa nawet nie lezala. I jak cos takiego ma byc zdrowsze jak nadal wciagasz w pluca przypalony liquid z urzadzenia wygladajacego jak powerbank.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Spawacz85: pale dla chmury
uslyszalej o tym glo chcialem sobie kupic i jak przeczytalem, ze to nie dymi to stwierdzilem, ze #!$%@? xd
co to za przyjemnosc palic i nie chmurzyc xD to juz bym wolal rzucic calkiem