Wpis z mikrobloga

Moja karta gtx960 poszla z dwa lata temu w #rozdajo wiec teraz pora na drugą. Gtx 1060 (nie kopałem tym bitcoinów xD)
Zasady jak ostatnio. Zaplusuj i napisz ciekawy komentarz. Może być kawał, Bait, historia z zycia, czy obrazek z kotem.
Losowania przez mirkorandom nie bedzie, bo po prostu wybiorę sobie losowego ciekawego komentarza, a te „mnie daj” będę zlewać ( ͡ ͜ʖ ͡)
A i zielonki wy wiecie co ( )
Pobierz Tymariel - Moja karta gtx960 poszla z dwa lata temu w #rozdajo wiec teraz pora na dru...
źródło: comment_BzQrsFook6OTADNq6Ngxp3EmwycA2CVl.jpg
  • 576
@Tymariel: jak byłem w przedszkolu (lvl 3) to strasznie chciało mi się kupę, nawet do tego stopnia, by złamać zasadę numer jeden - zakaz srania poza domem. Poszedłem więc do kibla, robię swoje, zadowolony sięgam ręką po papier... nie ma


Co zrobiłby normalny dzieciak? Pewnie sprawdziłby pozostałe kabiny, coś w rodzaju Indiana Anons i zaginiona srajtaśma. Ale nie ja.
Pierwsze na co wpadłem, to by wytrzeć dupę. Naturalna rzecz. Z racji
@Tymariel Jechałem wczoraj z Zielonej Góry do Poznania przez wiochy i widzę że jakiś autostopowicz macha. Myślę, a wezmę go, może to jakiś pozytywny ziomek typu faza. Mój #rozowypasek coś tam panikował, że już późno i żebym jechał dalej, ale już się zatrzymałem.
Wchodzi koleś, pakuje swój plecak i ruszamy. Próbuje z nim gadać, ot zwykła rozmowa w stylu gdzie jedzie, czemu autostopem itp. A on cicho i jedyne co gada to
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.