Wpis z mikrobloga

#rozowepaski, jak Waszym zdaniem najlepiej przywitać się na pierwszym spotkaniu z dziewczyną poznaną na #tinder? Graba? piątka? formalny przytulas? kombinacja podania prawej ręki i pół-przytulenie lewą? Czy w ogóle nie inicjować kontaktu i powiedzieć tylko „cześć”?
#tfwnogf #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@teorose: w sumie no rób jak @MarcinDerk mówi. Pokażesz, że wiesz czego chcesz, ale na pewno ręki nie podawaj czy cos bo wyjdziesz na przegrywa od razu xd ewentualnie ten przytulas ale to też kluchą bedziesz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@teorose: mnie mój chłopak na pierwszej randce z tindera przywitał buziakiem w policzek i było to miłe ( ͡° ͜ʖ ͡°) zaskoczyło mnie to bo żaden chłopak się że mną tak nie przywitał xD
  • Odpowiedz
@teorose: nie podawaj ręki, przytulas jest ok ale buziak w policzek jak najbardziej za. Jeśli jej się spodobałeś to przyjmie go a jeśli się odwróci to cóż, albo ratować sytuację albo zwijać manatki ;p
  • Odpowiedz
@kamyczeq: ale jak do tego w ogóle wystartować? Szybko i z zaskoczenia, czy jakoś powoli się zbliżyć, żeby skumała o co chodzi? Co robić wtedy z rękami? Objąć ją tak za ramiona, czy co xd
  • Odpowiedz
@teorose jakoś naturalnie mu to wyszło, nie pamiętam dokładnie:/ ale jeśli Cię to krępuje to przytul :d wiadomo, nie każdy lubi się przytulać ale skoro ona jest chyba Tobą zainteresowana to nie będzie czuła się nieswojo:P ja osobiście lubię być przytulania przez każdego xD
  • Odpowiedz