Wpis z mikrobloga

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

W skrócie, mój niebieski lvl 22 chce jechać na Łotwę do swojej koleżanki lvl 28 która jest tak miła, ze wysyła mu pocztą prezenty (i nawiasem bardzo dużo zarabia). Poznali się na jakimś „internetowym forum”. Czytam co sama napisałam i czuje się jak naiwniak, ale gwoli ścisłości mój niebieski ma wielu znajomych z tych „forów internetowych”, z niektórymi się widział, zazwyczaj w innych krajach, i po prostu się kumpują. Z jednej strony się martwię, że ograniczam, żeby sobie chłop świat zobaczył, a z drugiej trochę mi słabo się robi jak myśle o tym, czy na pewno będzie spał w airbnb tak jak zapewnia, bo już mam w głowie układ w którym mój niebieski jest sugarsonem (czy coś takiego w ogóle istnieje XD) Pomocy
  • 194
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

„forów internetowych”


@nowywspanialyswiat: forum, wiesz może być forum konstruktorów modeli samochodów i będą razem szlifowali nowy spoiler, a może być forum b--m i będą razem szlifowali jej podłogę w kuchni XD
Prawda jest taka, że jak Cię będzie chciał zdradzać, to może koleżankę z pracy pukać w schowku na szczotki i nie będziesz wiedziała. Ciężko mi powiedzieć, bo nie znam całego układu jaki macie itp. ale conajmniej mi się to
  • Odpowiedz
@nowywspanialyswiat: Czej, ułóżmy to w logiczną całość:

1. chwilę przed wyjazdem adoptujecie psa /no bo czemu nie po wyjeździe prawda?/
2. Ty musisz opiekować się psem /no bo nie dacie go pod opiekę jakiemuś znajomemu prawda?/
3. chłopak jedzie do 28 letniej laski, która mu wysyła prezenty sam

seems legit xD
  • Odpowiedz
@DulGukat: @piczu: Właśnie ja nie wiem, co to za fora. Zawsze mówi, ze „młodzież europejska”, rozmawiają głównie na whatsuppie, siedzi tez na reddicie, ale to chyba nie stamtad. Nie wiem, skąd się wzięli Ci ludzie, ale serio, ich są dziesiątki, wszyscy się znają, z trzema zna się bardzo dobrze (Turcja, Austria? Wielka Brytania?) i byli razem w kilku krajach. On generalnie zapuszcza się w dziwne obszary internetu, ale
  • Odpowiedz
@RatKing bo musi pilnować psa, którego nie mają XD
@nowywspanialyswiat typ Cię stawia przed decyzją "postanowiłem, że pojadę za granicę do mojej internetowej koleżanki, która wysyła mi prezenty, ale Ty ze mną nie jedziesz, bo pies którego nie mamy nie może zostać sam. Do zoba" i naprawdę potrzebujesz opinii innych w tym temacie xd ? Być może on nie wie, że jesteście w związku
  • Odpowiedz
@nowywspanialyswiat: to taki męski odpowiednik orgazmusa, znaczy erazmusa ;)
Pewnie to nic groźnego, jak bym mu nie robił jazd o to, z resztą jak mu "zabronisz" jeździć, to Cię przestanie lubić. Poza tym nie jego wina, że mu laska przysyła "spersonalizowane" prezenty.
A jak ją skutasi w tej Litwie czy gdzie to tam jedzie, to jak wróci sama będziesz wiedziała, że coś było na rzeczy, bo Wy to jak psy
  • Odpowiedz
@nowywspanialyswiat: porozmawiaj z chłopem szczerze i przedstaw mu swój punkt widzenia sprawy, tak będzie najłatwiej i jestem w 100% pewny że doceni Twoją szczerość. W każdym razie lepiej jak przedstawisz mu swoje obiekcje, w jakiś subtelny sposób, a nie na zasadzie "Boję się że mnie zdradzisz". Takie jest moje zdanie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Co do reszty odpowiedzi to nawet się nie będę odnosił, bo jak
  • Odpowiedz
a co mozna k---a zobaczyć na Łotwie XD


@viejra: dobre d--y. Ukraina, Białoruś, Litwa, Łotwa, Estonia z tych wszystkich najładniejsze dziewczyny i procentowo najwięcej ich było na Łotwie.
  • Odpowiedz
@nowywspanialyswiat ja tam mam konserwatywne podejście i różowej bym nie puścił ale ona akurat wie jakie mam do tego podejście i nawet by mnie o coś takiego nie pytała.
Skoro masz wątpliwości to słabo się znacie i nie rozmzwialiscie nigdy o swoim podejściu do #zwiazki także porozmawiaj z nim poważnie bo skoro to ciebie gryzie to będzie ciebie gryzlo zawsze a łączysz z tym swoją przyszłość.
Ludzie się różnią
  • Odpowiedz
@4kroki nie chce mi się pisać, więc zacytuję opke, pytanie czy psa nie mogą wziąć później

no pewnie ze możemy, po prostu nie widziałam przeciwwskazań żeby wziąć ją już w maju, aż się dowiedziałam o tym wyjeździe


Także tak, ma pilnować psa, którego nie mają i mieć nie muszą.
  • Odpowiedz