Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 219
Odwołałem się do gry na maturce próbnej i mnie babeczka zwyzywała od debili powiedziała, że nie można jakie my mamy społeczeństwo. Ona teraz nie będzie prowadziła lekcji bo zamiast chodzić na lekcje polskiego wolimy grać w gry.
Wee państwo robi z nas debili i my z siebie też bo gramy w gry.

#nauczyciele #matura #gorzkiezale
  • 53
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@arturro94: do jakiejś przygodowki że dzięki problemowi jaki napotkał główny bohater poznał on samego siebir. No i wiadomo opisałem ten problem i co się zmienilo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arturro94: no właśnie też miałem takie odczucie, no ale widocznie dla niej to tylko książki sie liczą bo to dla elity intelektualnej
  • Odpowiedz
@Ketra: To #!$%@?ć ją. Jesteś jednostką wyjątkową, która nie szuka, próbuje i eksperymentuje - nie daj w sobie zabić kreatywności. Ocena w szkole to #!$%@? i teraz po latach nikt nie patrzy na maturę czy oceny w szkole.
Trzymaj się Mirek i nie daj się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ketra: Ja się kiedyś odwołałem do Silent Hill 2 i babeczka doceniła () niezłą suke masz na tym polaku ()
  • Odpowiedz
@Ketra Przecież moja nauczycielka twierdzi że gry to tekst kultury tak jak każdy inny. Możesz stosować, kolega użył kiedyś przykładu z Wiedzmina 3 na ustnej i zdał bez problemu. No lol
  • Odpowiedz